İninal Kart Para Çekme ve Para Yükleme

İninal Kart, banka kredi kartlarına alternatif olarak, kısıtlayıcı özelliklerin giderildiği ön ödemeli bir kredi kartı olarak, hem internet üstünde hem de kredi katlarının geçtiği tüm yerlerde kullanılma imkânı bulunan ön ödemeli bir kredi kartı olarak ifade edilebilir. İninal kart almak için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. İninal kartlar Türkiye geneli bütün PTT şubelerinden, Migros ve Migros Jet alışveriş mağazalarından, ayrıca D&R, Teknosa ve Bimeks gibi seçkin mağazalardan kolayca alınabilmektedir. Ayrıca internet sitesinden başvuru yapmak üzere adrese teslim ininal kart sahibi olmak da mümkündür. İninal kartın piyasa çıkış amacı müşterilerin banka şartları gibi yorucu engellere takılmadan kredi kartı edinebilmeleridir. Ön ödemeli bir sitem olduğundan ötürü de, herhangi bir sınırlama bulunmaksızın her yaştaki ve koşuldaki kullanıcılar rahatlıkla ininal kart sahibi olabilmekte ve kredi kartlarını gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir.

Online Alışverişte İninal Kolaylığı

İninal kartların en çok kullanıldığı alanlar interaktif alışverişler olarak düşünülmekle beraber, aslında kullanım alanları oldukça büyüktür. Standart bir banka kredi kartının vermiş olduğu tüm hizmetleri verebilen ininal kart ile yurt içi ve yurt dışı tüm mağazalardan da alışveriş yapmak mümkündür. Kullanım alanı olarak herhangi bir sınırlaması yahut para kesintisi yoktur. Banka kredi kartlarının geçerli olduğu MasterCard logosu bulunan her yerde ininal kartlar da geçmektedir. MasterCard logosu bulunan marketler, restoranlar, kafeler, mağazalar vb. yerlerde ininal kartlar kullanılmakta, sanal bir kart olarak düşünülse de aslında gerçek bir kredi kartı olarak müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

İninal kartı edinmek kadar, karta yeni kullanımlar için bakiye yüklemesi yapmakta çok kolaydır. ininal kartın edinilebildiği Türkiye geneli zinciri olan bütün kuruluşlardan aynı zamanda kart dolumu da yapılabilmektedir. Dev bir ağ halinde Türkiye’nin neredeyse her yerinde olan Migros’lar, PTT’ler, İNG Bank ATM’leri dolum yapmak için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca İninal Kartlar istendiği takdirde internet üzerinden de Paramara uygulaması ile EFT gerçekleştirilerek oldukça kolay doldurulabilmektedir.

Banka Şubelerine Bağlı Değilsiniz!

İninal kartların bankalar ya da kişiler ile ilgisi yoktur. Bankalara özgü rutin gözetimlerin dışında kalan ininal kartlar ile kişisel bilgilerinizi vermeden, herhangi bir formu kendi adınıza doldurmak zorunda kalmadan, tahlil edilmeden alışveriş yapabilirsiniz. İnternet üstü alışveriş dünyasına hala bir çeşit güvensizlik içindeyseniz ininal kartlar tam sizin için biçilmiş kaftan demektir. İnternet üstü alışverişlerinizde ininal kartınız ile banka kredi kartınızın şifrelerini vs vermeksizin, yüklediğiniz miktar kadar iz sürülmez biçimde alışveriş yapabilirsiniz. Aynı İninal kartınızı sürekli olarak kullanmak zorunda da değilsiniz.

İninal Kart Para Çekme ve Para Yükleme

İhtiyacınız kadar limiti olan bir ininal kart satın alıp harcama işleminizi hallettikten sonra kartınızı güvenle kaldırıp atabilirsiniz. İninal kartlar bu anlamda günümüzde hediye olarak da kullanılmakta. Eğer sevdiklerinize bir hediye almak istiyor ancak karar veremiyorsanız, onlara kendi seçtiğiniz bir meblağda ininal kart hediye ederek kendi istedikleri yönde harcama yapmalarını da sağlayabilirsiniz.