Garantione Nedir, Nasıl Kullanılır?

Garanti One Nedir

Garantione, 18-25 yaş aralığında kullanıcılar için Garanti Bankasının tasarlamış olduğu, tablet ya da telefonlardan yönetilebilen bir bankacılık projesidir. Gençlerin ekonomik olarak bankacılık sisteminde daha az yorulmalarını hedefleyen uygulamada EFT ücreti, aidat vb. ekstra giderler, kesintiler yoktur. Garantione Paracard başvurmanız dâhilinde ise, diğer bankların ATM’lerinden para çekme gibi işlemleriniz de tamamen ücretsiz gerçekleştirilmekte. İnternet üstünden kullanımı olan uygulamayı gençler çok daha rahat kullanabilsinler diye, Garantione kullanıcısı olan her gence Garantione tarafından 1 GB ek internet hediye edilmekle beraber, gençler banka işlemleri takiplerini, harcamalarını ve birçok bankacılık işlemlerini hiç yorulmadan yapabilmektedirler.

Garantione’dan Gençler için Özel Hizmet

Garantione’nin gençler için özel düşündüğü bir başka önemli hizmet ise, yapılan harcamaların sınıflandırılması ve bütün Garantione kullanıcıları tarafından benzer alışverişlerin yüzdesidir. 18-25 yaş aralığı gençler böylece yapmış olduğu harcamaları net bir şekilde görebilir diğer tüketicilerle kendini kıyaslayabilir. Harcama ve bütçe farkındalığını daha da arttırmak için düşünülmüş bu ayrıntı, gençlerin ekonomik bazda kendi harcamalarını tahlil edebilmelerine ve ekonomik bazda daha da bilinçlenmelerine odaklıdır. Garantione kullanıcıları yapmış oldukları harcamaların sınıflandırılmış yüzdelerini, genel kullanıcıların aynı bazdaki harcama yüzdelerini, hesap bilgilerini ve limitlerini uygulama ekranında direk olarak görebilmektedirler.

Garantione’ı kullanmak için bankaya gitmeye, saatlerce sıra beklemeye yahut teferruat işlemlere gerek yoktur. Garantione ilk kullanım için Garanti Bankası müşterisi olmayı dahi zorunlu kılmaz. İstenildiği takdir de Garanti Bankası müşterisi olunmadan da ilk etapta uygulamanın bir aylık deneme sürümünü indirerek öncellikle test etmek mümkün. Bir aylık deneme sürümü kullanımının ardından eğer Garantione’ı sahip olmak istenirse, yine aynı uygulama aracılığı ile müşterilik başvurusu bankaya gitmeden de yapılabilmekte. Garanti Bankası müşterisi olmayı istemek yeterli, hizmet parmaklarınızın ucuna getirilmektedir.

Garantione’dan Gençlere Sürpizler

Ayrıca Garantione uygulamasının 18-25 yaş aralığındaki gençler için hazırladığı birçok sürpriz kampanya da bulunmakta. Pek çok sosyal aktivite için anlaşmalı olunan yerler üstünden tiyatro, sinema vb. alanlarda hediye kuponları verilmektedir. Gençlerin hatırını kırmayan uygulama, onların daha çok sosyalleşmesi ve gezip eğlenebilmesi için sürekli olarak çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve kullanıcılarına Garantione ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Garantione Nedir Nasıl Kullanılır

Sinema biletlerinde, giyim mağazalarında yapılan alışverişlerde, restoranlardaki harcamalarda yapılan indirim kampanyalarının yanı sıra, interaktif dünyada ve dijital hizmet sektöründe de birçok indirim şansı sunan Garantione, gençler için biçilmiş kaftan.  25 yaş bitimine kadar kullanılabilen uygulama 25 yaş ertesini de düşünmekte. Garantione müşterisi olduktan sonra, Garantione Paracard Bonus’a başvuru yapmış olmanız dâhilinde, 25 yaşını aşmanız halinde Garantione Paracard Bonus ücretsiz bir şekilde Paracard Bonus ile yenilenmekte.