Hakkımızda

Teknolojinin her geçen gün hızlı bir şekilde ilerliyor olması, bunun yanı sıra bu ilerlemenin bir çok sektörde yenilikler anlamında fırsat tanıması ile birlikte; finans sektörü de bu anlamda bir çok güncelleme ve yeniliğe sahne olmuştur. Bu yenilikler arasında en önemlisi hiç kuşku yok ki; internet bankacılığı ve mobil bankacılık platformlarıdır.

Internetbankaciligi.tv olarak; siz değerli okurlarımız için bu platformları sizlere tanıtmak adına; özgün içerikler hazırlıyor, yorumlardan sorduğunuz sorulara cevaplamaya gayret gösteriyoruz.

“Bilgi paylaştıkça büyür” sloganı ile her geçen gün sizler için daha çok çalışmaya gayret edeceğimizin de sözünü veriyoruz.

En kısa sürede; sizler için Internet Bankacılığı TV kanalımızın da yayına alınacağının ve bu platform üzerinden de görsel içeriklerle sizleri bilgilendirmeye devam edeceğimizin de müjdesini veriyoruz.

Internetbankaciligi.tv ekibi ile irtibata geçmek için; ister [email protected] adresini kullanabilir, dilerseniz de sitemizdeki yazılarımız altına yorum bırakabilirsiniz.

Saygılar, hürmetler sunuyoruz.