Devlet Destekli Pandemi Kredisi Başvuru ve Detayları

Devlet destekli Pandemi Kredisi başvurusu nasıl yapılır ve Pandemi Kredisi hızlı sonucu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Pandemi Kredisi kampanyaları tek başlıkta inceleyebilirsiniz.

Pandemi Desteği Bitti mi?

Hayır, devlet destekli pandemi desteği bitmedi. En uygun faiz oranıyla kamu bankalarından devlet destekli temel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Pandemi kredisi veren bankalardan 6 Ay ödemesiz kredi almak için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bank’a online başvuruda bulunabilirsiniz. Korona virüs sürecinde en uygun faiz oranı devlet bankalarındadır. Diğer özel bankalar ile arasında neredeyse 0,5 puan fark var olduğu için devlet bankaları tercih ediliyor.

Son dönemlerde artış göstermeye başlayan ve yeniden tırmanan Coronavirüs salgını nedeni ile pandemi destek kredisi almak isteyenler ilgili bankalara başvuru yapabilirler. İlk dönemlerde çok fazla yoğunluğun olmasından dolayı sonuçlar geç açıklansa da şimdilerde daha kısa sürede sonuç alabileceğinizi belirtmemiz gerekiyor. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Devlet destekli temel ihtiyaç kredisi almak isteyenler bankaların web sitesi üzerinden online başvuruda bulunabilir. Pandemi kredi başvurusu yaparken üst limitten başvuru yapmanızı öneririz. Kredi puanınıza ve gelirinize göre size çıkan kredi miktari tarafınıza bildirilecektir. Örnek: 10.000 TL kredi başvurusunda bulunduğunuzda kredibilitenize göre 3.000 TL kredi onaylanabilir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu
Ziraat Bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayın. Ziraat bankası resmi sitesine yönlendirileceksiniz. T.C kimlik numarası ve iletişim bilgilerini girdikten sonra ihtiyacınız olan miktarı yazmanız yeterli. Telefon numaranıza gelen teyit koduyla işleme devam edebilirsiniz. Başvurunuz alınında olumlu yada olumsuz olarak mutlaka bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Vakıfbank Pandemi Kredisi Başvuru Sona Erdi

Vakıf bankası resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre; Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuruları 29 Mayıs 2020’de sonlandırılmıştır. Ancak Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuruda bulunabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan vakıfbank resmi sitesinde gireceğiniz bilgiler sonrası kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Halkbank Pandemi Kredisi

Halkbank devlet destekli 6 ay ödemesiz 36 ay taksitli kredi hesaplama tablosu aşağıda yer alıyor. Size uygun olan kredi tutarını ve taksit miktarını seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Pandemi kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Kredi Tutarı Toplam Vade Ödemesiz Dönem Aylık Faiz Oranı Taksit Tutarı (Sonraki 30 ay boyunca)
10.000 TL 36 Ay 6 Ay % 0,49 376 TL
7.500 TL 36 Ay 6 Ay % 0,49 282 TL
5.000 TL 36 Ay 6 Ay % 0,49 188 TL
3.000 TL 36 Ay 6 Ay % 0,49 113 TL

Sık Sorulan Sorular

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Pandemi kredisi nasıl başvurulur?” answer-0=”Vakıfbank, Ziraat Bankası ya da Halkbank online şubelerinden, internet sitelerinden ya da en yakın banka şubesinden pandemi kredisi başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Hangi bankalar pandemi kredisi veriyor?” answer-1=”Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank pandemi kredisi veriyor. Aylık geliri 2.000 TL’nin altında olan vatandaşlar, 6 ay ödemesiz 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirler. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”İhtiyaç kredisi kaç günde açıklanır?” answer-2=”Pandemi dönemi olması itibariyle kredi başvuruları geç cevaplanabilmektedir. Ancak genel olarak pandemi kredisi başvuru sonucu 3 gün içinde açıklanmaktadır.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”Destek Kredisi Atm’den nasıl çekilir Ziraat?” answer-3=”ATM’den destek kredisi çekmek için “Kartsız işlem” menüsüne girerek “Destek kredisi” seçeneğini tıkladıktan sonra TCK numaranızı girerek pandemi kredisini çekebilirsiniz. ” image-3=”” count=”4″ html=”true” css_class=””]