Anında 75 TL Kazanın (Trendyol, Hepsiburada, N11..) Avantaj Kampanyası

Belirtilen e-ticaret sitelerinde yapacağınız alışverişlerde anında 75 TL kazanabilirsiniz. İş bankası Maksimum kartta geçerli olan kampanya hakkında detaylı bilgi.

Hediye 75 TL Kampanyası Nedir?

İş bankası 75 TL hediye kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz. ​Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinizden itibaren her 300 TL ve üstü  alışverişinize 25 TL; toplamda 75 TL MaxiPuan!

Bedava 75 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

İş bankası kredi kartı 75 TL kampanyasına katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Hediye 75 TL Kampanya Siteleri

Alışveriş yaparak 75 TL kazanacağınız e-ticaret siteleri aşağıda yer almaktadır.

MEDIAMARKT
MONSTER NOTEBOOK
TEKNOSA
VATAN BİLGİSAYAR
3DÖRTGEN
GİTTİGİDİYOR
HEPSİBURADA
N11
E-PTTAVM
SAHİBİNDEN .COM
TRENDYOL
INCEHESAP.COM

75 TL Ne Zaman Hesabıma Yüklenir?

75 TL Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Temmuz 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.