DenizBank Emekli Bonus Kredi Kartı

DenizBank Emekli Bonus Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki içeriğimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte DenizBank tarafından sağlanan Denizbank Emekli Bonus kredi kartı ile alakalı incelemeler yapacak ve aynı zamanda avantajları, faiz oranları, yıllık ücretleri ve minimum ödeme oranlarını da ele alacağız.

Deniz Emekli Bonus kredi kartı, DenizBank tarafından sağlanan ve Garanti Bankası Bonus sistemi ile ortak geliştirilmiş olan emeklilere özel bir kredi kartı modelidir.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı Avantajları

 1. Kredi kartı ile ödemenin geçtiği tüm noktalardan kartınız ile sorunsuz bir şekilde ödeme yapma şansına sahip olursunuz.
 2. Kartınız ile Bonus üye işyerlerinden size özel fiyatlardan ve indirimlerden yararlanabilir, alışverişleriniz sonrasında Bonus biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz Bonus’ları zaman içerisinde alışverişlerinizde indirim ya da ücretsiz alışveriş olarak kullanırsınız.
 3. Nakit ihtiyaçlarınız için de yanınızda olan Emekli Bonus kredi kartı, nakit avans ve taksitli nakit avans çekimlerinizde sizlere uygun faiz oranları sağlar.
 4. Emekli Bonus kredi kartınızdan kira, fatura, aidat gibi ödemelerinizi ücretsiz bir şekilde yapma şansına erişirsiniz.
 5. DenizBank Shuttle hizmetlerinden %30 indirimli bir şekilde yararlanabilir, havaalanı transfer hizmetlerinin kalitesine ortak olursunuz.
 6. DenizBank Asistans hizmetlerinden 7/24 sorunsuz bir şekilde yararlanma ayrıcalığına sahip olursunuz.
 7. Emekli Bonus kredi kartınızı banka kartı niteliğinde de kullanabilir ve bankamatiklerden vadesiz TL hesaplarınıza da erişim sağlayabilir, işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı Yıllık Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, DenizBank tarafından sağlanmakta olan Deniz Emekli Bonus kredi kartına ait en son kredi kartı yıllık ücretleridir.

 • Deniz Emekli Bonus Kredi Kartı (ASIL): 39,50 TL
 • Deniz Emekli Bonus Kredi Kartı (EK KART): 18,50 TL

Yukarıda verilen bilgilere BSMV dahildir.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Aşağıda sunulan bilgiler, DenizBank tarafından sağlanmakta olan Deniz Emekli Bonus kredi kartına ait en son kredi kartı faiz oranlarıdır.

 • Alışveriş Faizi Oranı: %2
 • Gecikme Faizi: %2,48
 • Nakit Avans Faizi: %3,5

Yukarıda verilen bilgilerde KKDF ve BSMV mevcut değildir.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı Minimum Ödeme Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, DenizBank tarafından sağlanmakta olan Deniz Emekli Bonus kredi kartına ait en son kredi kartı minimum ödeme ücretleridir.

DenizBank Emekli Bonus Kredi Kartı

DenizBank, Emekli Bonus kredi kartı müşterilerinden kullanımın ilk anından itibaren 1 yıl süre ile 10 TL’den az olmayacak şekilde %40 minimum ödeme tutarı alır.

Ayrıca deniz bonus kredi kartını inceleyen yazımıza göz atabilirsiniz.

DenizBank Deniz Bonuıs Kredi Kartı