Deniz Bank Deniz Bonus Kredi Kartı

Deniz Bank Deniz Bonus Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte DenizBank tarafından sağlanan Deniz Bonus kredi kartı ile alakalı detayları incelemek ile birlikte avantajları, faiz oranları, minimum ödeme oranları ve yıllık ücretleri gibi detayları inceleyeceğiz.

Deniz Bonus, Garanti Bankası BONUS sistemi işbirliği ile hazırlanmış olan kredi kartlarından birisidir ve müşteriye özel avantajlar sunmaktadır.

Denizbank Deniz Bonus Avantajları

 1. Kredi kartınız ile birlikte tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 2. Bonus üye işyerlerinde Bonus Card sahibi müşterilere sunulan indirim fırsatlarından yararlanabilir, alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız Bonus’ları zaman içerisinde yine alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 3. Deniz Bonus kredi kartınız ile birlikte anında nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans ve taksitli nakit avans özelliklerini değerlendirebilirsiniz.
 4. Kredi kartınızdan dilerseniz HAVALE/EFT işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Kredi kartınıza otomatik fatura ödeme talimatı verebilir ve tüm faturalarınızı kartınızdan ücretsiz bir şekilde ödeyebilirsiniz.
 6. Deniz Bonus kredi kartınız ile birlikte SGK prim ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
 7. Deniz Bonus Shuttle hizmetleri ile birlikte çeşitli havaalanı merkezlerinde VİP transfer ve özel şoför gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Denizbank Deniz Bonus Yıllık Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, DenizBank tarafından sağlanan Deniz Bonus kredi kartına ait en son belirlenmiş olan yıllık ücretler olarak sizlere sunulmaktadır.

 • Deniz Bonus Kredi Kartı (ASIL): 79 TL
 • Deniz Bonus Kredi Kartı (EK KART): 39,50 TL
 • Deniz Bonus Gold Kredi Kartı: 87 TL
 • Deniz Bonus Platinum Kredi Kartı: 101 TL

Denizbank Deniz Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Aşağıda sunulan bilgiler, DenizBank tarafından sağlanan Deniz Bonus kredi kartına ait en son güncel faiz oranlarını sizlere sunmaktadır. Resmi internet sitesinden alınmıştır.

 • Akdi Faiz Oranı: %2,02
 • Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Taksitli Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Gecikme Faizi: %2,52
Deniz Bank Deniz Bonus Kredi Kartı

Denizbank Deniz Bonus Kredi Kartı Minimum Ödeme Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, DenizBank tarafından sunulan Deniz Bonus kredi kartına ait minimum ödeme ücretlerini içeren en güncel bilgilerdir.

Deniz Bonus kredi kartı sahipleri, kullanım süreleri boyunca limiti her ne olursa olsun minimum %20 tutarı aylık olarak ödemek zorundadır.