Bank’O Card Kredi Kartı Başvurusu, Kampanyaları ve Aidatı

Bank’O Card kredi kartı yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde geçen ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir kredi kartıdır. Nakit ihtiyaçlarınıza da çözüm üreten bu kredi kartı sayesinde siz de ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Odeabank’ın sunduğu senelik kart ücreti olmayan kredi kartı başvurusunu vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Cazip oranlar sunan ve senelik ücret almayan Bank O Card için en fazla 5 ek kart çıkarma hakkınız da oluyor.

Bank O Card başvurularınızı yapmak için Odeabank Şubelerine ya da ATM’lerine gelebilir, Odeabank internet ve mobil şubeyi kullanabilirsiniz. 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini arayarak da başvurularınızı hızlıca yapabilirsiniz.

SMS ile başvuru yapmak için BANKO yazarak boşluk bırakın ve ardından TC kimlik numaranızı yazarak 8444’e SMS atın. Bank O Card kredi kartına başvur işlemi için şifre almak istiyorsanız SMS ile ya da Odeabank iletişim merkezinden şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilir, mobil şubeyi kullanarak da size gelen kredi kartı için şifre alabilirsiniz.

Şifre aldıktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapmaya başlayabilecek ve kredi kartınızı üye iş yerlerinde kullanabileceksiniz.

Odeabank’ın sunduğu Bank O Card sayesinde siz de kendinizi ayrıcalıklı hissedecek ve alışveriş yapmanın çok keyifli olduğunu düşüneceksiniz. Fırsatlarıyla sizi büyüleyecek olan Bank O Card kredi kartı Axess üye işyerlerinde geçer.

Binlerce restoran, market, akaryakıt ve benzeri yerlerde kullanabileceğiniz Bank O Card, yurtdışında da geçerlidir. Ayrıca yurtdışından da nakit çekim yapabilecek, borç bilgilerinizi ve detayları anlık olarak öğrenebileceksiniz diyebiliriz.

Bank’O Card Kredi Kartı Kampanyaları

Bank O Card kredi kartı avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız müşteri yetkilisinden ya da internet bankacılığından kolaylıkla kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kampanyaları öğrenmek için internet bankacılığını kullanabilir, mobilden de kampanyaları görebilirsiniz. Aktif olan ve en çok beğenilen kampanyalar şunlardır:

  • Kredi notunuzu ve risk raporunuzu sadece 1 TL’ye öğrenebilirsiniz.
  • Bank’o Atlas sayesinde 2000 mil hediye kazanabilirsiniz.
  • Beyaz eşya alışverişlerinizde +3 taksit fırsatını yakalayabilirsiniz
  • Optik ve saat alışverişlerinizde de +3 taksit imkanını kullanabilirsiniz.

Bank O Card kredi kartının kampanyaları 2018 senesinde de devam etmektedir. Kampanyalardan anlık bildirim almak istiyorsanız bu talebinizi bankaya iletebilir, cep şubeden anlık SMS ya da mail almayı da isteyebilirsiniz. Böylece Odeo Bank içerisindeki hiçbir fırsatı kaçırmadan fırsatların keyfini çıkarabilirsiniz.

Bank’O Card Kredi Kartı Aidatı

Bank O Card kredi kartı aidatı ne kadar sorusu belki de müşterilerin cevabından en mutlu olduğu sorulardan biridir. Çünkü Bank O Card senelik ücreti son derece düşük miktarlarda tutmuş ve çok sayıda ek kart çıkarmaya imkan sunduğu içinde müşterileri memnun etmiştir. Senelik üyelik ücreti kartın türüne göre değişmektedir. Ayrıca Bank O Card’ın bazı kredi kartlarından ücret tahsil edilmemektedir. Kartlar ve senelik üyeli ücretlendirmesi şu şekildedir:

  • Bank O Card Axess üyelik ücreti: Klasik kartlar için senelik 108,5 TL, Gold kredi kartlar için senelik 122 TL ve Platinum kartlar için de senelik 136 TL tahsil edilir.
  • Bank O Card Axess ek kart ücreti: Klasik kartlar için senelik 54 TL, Gold kredi kartlar için senelik 61 TL ve Platinum kartlar için de senelik 68 TL tahsil edilir.
  • Bank O Card Atlas üyelik ücreti 136 TL olarak belirlenmiştir. Atlas ek kart için vereceğiniz üyelik ücreti de 68 TL’dir.
  • Odeabank Private card üyelik ücreti 499 TL’dir. Private ek kartına sahip olanlar senelik 249,5 TL vermelidir.
Odeabank-Bank-O-Card-Axess-Kredi-Karti

Bank O Card kredi kartı yıllık ücreti için müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Odeabank Private Card’a sahip olmak istiyorsanız senelik minimum 250 bin TL varlık bakiyesine sahip olduğunuzu bildirmeniz gerekir. Eğer yıllık 250 bin TL’nin altına düşerseniz karta sahip olma koşullarını yerine getirememiş sayılacaksınız ve kartınız iptal edilecektir.