Bank’O Card Kredi Kartı Limit Arttırma, Nakit Çekim Faizi ve Taksitli Nakit Avans

Bank O Card kredi kartı limitini yükseltme işlemi için 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini kullanabilir ya da Odeabank ATM’lerinden de limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi kartınızın limit arttırımını sistematik olarak yaptırmak için de talep verebilirsiniz. Limit arttırımı gelir durumunuza göre belirleneceği için Odeabank sizden bazı belgeler talep edebilir. Odeabank’ın talep ettiği belgeleri şubeye götürerek limit arttırım talebi verebilirsiniz.

Bank O Card kredi kartı limitini SMS ile arttırma işlemi için 8444’e mesaj atabilirsiniz. SMS’le de verebileceğiniz bu limit arttırım talebi kısa sürede sonuçlanacak ve tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gelecektir.

Ödenmemiş ya da kanun takibinde olan borçlarınız varsa o zaman kredi kartınız için limit arttırma talebinde bulunamayacağınızı bilmeniz gerekir. Bank O Card kredi kartı limit aşımı için dikkat etmeniz gereken bilgilerden biri de otomatik limit arttırma talebini düzenli olarak verebiliyor olmanızdır.

Böylece düzenli olarak kredi kartınızın limiti artacak ve dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz.

Bank’O Card Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Bank O Card kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu için nakit avans ücretlerine bakmalısınız.

Yurtiçi Odeabank şube ve ATM’lerinden çekim yaptıysanız %3,5 faiz oranı + 12 TL alınacaktır. Yurtiçindeki diğer bankalardan nakit avans çekerseniz o zaman %3,5 + 15 TL çekilecektir.

Yurtdışından TL olarak nakit avans çekimi yapacaksanız %3,5 faiz oranıyla + 16 TL alınacaktır. Yurtdışı USD olarak çekim yapacaksanız %3,5 faiz oranı ve 7 Dolar olarak ücret alınacaktır.

Nakit avans faiz oranı genel olarak %1,84 olarak belirlenmiştir. Bank O Card kredi kartı nakit çekim miktarı da kredi kartı limitiniz kadardır.

Ancak kredi kartınız içerisinden harcama yaptıysanız kalan bakiyeniz kadar nakit avans çekebileceğinizi de unutmamanız gerekir.

Bank’O Card Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Bank O Card kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da %1,84 olarak belirlense de bu ücrete BSMV ve KKDF dahil değildir. Taksitli nakit avans faizinin asgari oranı ve azami oranı da %1,09 olarak belirlenmiştir.

Limit aşım faizi de %2,34 olarak belirlenmiştir. Nakit avans ücreti 5 TL olduğu için kolaylıkla nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebilecek ve hızlıca paranızı ATM’lerden çekebileceksiniz.

Bank O Card kredi kartı nakit çekim miktarı kartınızın limitine göre değişir. Genellikle belirlenen oran kart limiti kadardır.

Kart limitinizde ne kadar bakiye kaldıysa nakit çekim miktarınız da o kadardır. Ancak bazı kredi kartlar için özel bir yönetmelik olduğunu da bilmeniz gerekecektir. Bank O Card kredi kartı nakit çekim vade seçenekleri için de internet şubesini kullanabilir ya da mobil bankacılıktan da detayları öğrenebilirsiniz.

Odeabank’ın kredi kartları için diğer faiz oranları ve ücretlendirmeler de şu şekildedir:

Odeabank Bank’o Card Limit arttirma
  • Sonradan taksitlendirme işlemi için ödediğiniz ücret %1,00 faiz ve azami 3 TL olarak belirlenmiştir. Taksitlendirme işlemi taksitlendirilen tutar üstünden hesaplanacaktır.
  • Sonradan erteleme ücreti için %1,50 oranında faiz uygulanır. Kredi kartı erteleme işlemi ücretinin fiyatı da ertelenen işlem tutarı üstünden hesaplanacaktır.
  • Kayıp ve çalıntılar için ekstra ödeyeceğiniz ücret 5 TL olarak belirlenmiştir. Ancak BSMV ve KKDF hariçtir. Gecikme bildirim ücreti de 1 TL olarak belirlenmiştir.