QNB Finansbank ClubFinans Doctors Kredi Kartı

QNB Finansbank ClubFinans Doctors Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde QNB Finansbank tarafından sağlanmakta olan ClubFinans Doctors kredi kartı ile alakalı olarak detaylı inceleme yapacak ve aynı zamanda avantajları, faiz oranları, minimum ödeme ücretleri ve yıllık ücretleri gibi konularda da soruları yanıtlama yoluna gideceğiz.

ClubFinans Doctors, henüz el değiştirmiş olan QNB Finansbank tarafından sağlanmakta olan tıp sektörü çalışanlarına özel olarak geliştirilmiş VİP bir kredi kartı modelidir.

QNB FİNANSBANK CLUBFİNANS DOCTORS KREDİ KARTI AVANTAJLARI

 1. Kredi kartı ile ödeme yapılabilen tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
 2. CardFinans özelliklerinin tamamına sahip olan bir kredi kartı olduğundan dolayı CardFinans üyesi tüm noktalarda size özel avantaj ve indirimlerden yararlanır, alışverişlerinizden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları da zaman içerisinde ücretsiz alışveriş için kullanırsınız.
 3. ClubFinans Doctors kredi kartı, tıp ve diş hekimliği fakültelerinden mezun olarak asistan, pratisyen, hekim ya da cerrah gibi tüm unvan sahiplerine verilen bir kredi kartı modelidir.
 4. Size özel müşteri temsilciniz olur ve sürekli olarak onunla muhattap olursunuz.
 5. Restoran, kuru temizleme gibi birçok ünlü noktada sizlere özel fiyat seçeneklerini değerlendirme şansına sahip olursunuz.
 6. Seyahatlerinizde özel indirimler ve özel fiyatlardan yararlanır, puan kazanma şansına erişirsiniz ve zamanla bu puanları ücretsiz bilet için kullanırsınız.
 7. Assistans hizmetlerinden ücretsiz şekilde yararlanır, havaalanı transfer işlemlerinde de indirim sahibi olursunuz.

QNB FİNANSBANK CLUBFİNANS DOCTORS KREDİ KARTI YILLIK ÜCRETLERİ

Aşağıda sunulan bilgiler, QNB Finansbank tarafından sağlanmakta olan ClubFinans Doctors kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı yıllık ücretleridir.

Banka, bu kredi kartını kullanan müşterilerinden yıllık kredi kartı ücreti almamaktadır.

QNB FİNANSBANK CLUBFİNANS DOCTORS KREDİ KARTI FAİZ ORANLARI

Aşağıda sunulan bilgiler, QNB Finansbank tarafından sağlanmakta olan ClubFinans Doctors kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı faiz oranlarıdır.

 • Alışveriş Faizi: %2,02
 • Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Limit Aşım Faizi: %2,02
 • Gecikme Faizi: %2,52

Yukarıdaki ücretlere BSMV ve KKDF dahil değildir.

QNB Finansbank ClubFinans Doctors Kredi Kartı

QNB FİNANSBANK CLUBFİNANS DOCTORS KREDİ KARTI MİNİMUM ÖDEME ÜCRETLERİ

Aşağıda sunulan bilgiler, QNB Finansbank tarafından sağlanmakta olan ClubFinans Doctors kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı minimum ödeme ücretleridir.

 • 0 TL – 14.999 TL Limitte: %30
 • 000 TL – 19.999 TL Limitte: %35
 • 000 TL ve Üzeri Limitte: %40