Odeabank BoraJet Bank’O Card Axess Kredi Kartı

Odeabank BoraJet Bank’o Card Axess Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Odeabank tarafından sağlanmakta olan Borajet Bank’O Card Axess kredi kartı ile alakalı olarak derinlemesine bir inceleme yapacak ve aynı zamanda avantajları, faiz oranları, yıllık ücretleri ve minimum ödeme oranları gibi konularda da bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağız.

Borajet Bank’O Card Axess kredi kartı, Odeabank ile Borajet arasında yapılan özel bir anlaşma ile seyahat avantajları sunan yeni nesil bir kredi kartı modelidir.

ODEABANK BORAJET BANK’O CARD AXESS KREDİ KARTI AVANTAJLARI

 1. Kredi kartı ile ödemenin geçtiği tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 2. Axess özelliklerine sahip olan bu kredi kartı ile birlikte tüm Axess üye işyerlerinde sizlere özel indirim ve avantajlardan sahip olabilir, alışverişlerinizden Chip-Para kazanma şansına da sahip olabilirsiniz. Kazandığınız Chip-Para’ları zaman içerisinde ücretsiz alışveriş için kullanabilirsiniz.
 3. Ani nakite ihtiyacınız olması durumunda sorunsuz bir şekilde kredi kartınızdan nakit avans ve taksitli nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.
 4. Borajet Bank’O Card Axess sahipleri, BoraJet firmasından alacakları uçak biletlerinde her ay 100 TL’ye varan indirim avantajlarından yararlanma şansını yakalıyor.
 5. 1000 TL ve üzeri bilet alımlarınızda 50 TL, 3000 TL ve üzeri bilet alımlarınıza 100 TL indirim fırsatını yakalıyorsunuz.
 6. Mail Order ve Telephone Order işlemlerinizi kredi kartınız ile gerçekleştirebiliyorsunuz.
 7. Yurtiçi ve yurtdışı ödemelerinizi kredi kartınızdan sorunsuz şekilde yapabilir, online ödemelerinizi ise 3D Secure sistemi ile güven içerisinde yaparsınız.
 8. Kredi kartınızdan otomatik fatura ödeme talimatlarınızı gerçekleştirebilir, HGS ve OGS ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilme şansına erişirsiniz.
 9. Kredi kartınızdan HAVALE/EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ODEABANK BORAJET BANK’O CARD AXESS KREDİ KARTI YILLIK ÜCRETLERİ

Aşağıda sunulan bilgiler, Odeabank tarafından sunulmakta olan BoraJet Bank’O Card Axess kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı yıllık ücretleridir.

 • BoraJet Bank’O Card Axess (ASIL): 98 TL
 • BoraJet Bank’O Card Axess (EK KART): 49 TL

Yukarıdaki ücretlere BSMV dahil edilmiştir.

ODEABANK BORAJET BANK’O CARD AXESS KREDİ KARTI FAİZ ORANLARI

Aşağıda sunulan bilgiler, Odeabank tarafından sunulmakta olan BoraJet Bank’O Card Axess kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı faiz oranlarıdır.

 • Alışveriş Faizi: %2.02
 • Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Taksitli Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Limit Aşım Faizi: %2,02
 • Gecikme Faizi: %2,52

Yukarıda yer alan ücretlere KKDF ve BSMV dahil değildir.

ODEABANK BORAJET BANK’O CARD AXESS KREDİ KARTI MİNİMUM ÖDEME ÜCRETLERİ

Aşağıda sunulan bilgiler, Odeabank tarafından sunulmakta olan BoraJet Bank’O Card Axess kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı minimum ödeme ücretleridir.

Odeabank BoraJet Bank’O Card Axess Kredi Kartı
 • 0 TL – 14.999 TL Limitte: %30
 • 000 TL – 19.999 TL Limitte: %35
 • 000 TL ve Üzeri Limitte: %40