ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı İnceleme

ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte ING Bank tarafından sunulan Pegasus Plus kredi kartı ile alakalı olarak detaylı bilgileri çok daha yakından inceleyecek ve avantajları, faiz oranları, yıllık ücretleri ve minimum ödeme oranları ile alakalı seçenekleri de inceleyeceğiz.

Pegasus Plus kredi kartı, ING Bank ve Pegasus Airlines iş ortaklığı ile hazırlanmış olan uçuş avantajlarını da içeren kredi kartlarından birisidir.

Ing Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Avantajları

 1. Kredi kartınız ile birlikte tüm kredi kartı geçen noktalarda sorunsuz bir şekilde alışveriş yapma şansına sahip olursunuz.
 2. Yaptığınız büyük meblağ tek çekim işlemlerinde size gelen SMS ile birlikte harcama taksitlendirme işlemlerinden yararlanabilirsiniz.
 3. Pegasus Havayolları firmasından alacağınız tüm uçak biletlerinde indirimler kazanır, her bilet alımınız için uçuş puanlar kazanarak zaman içerisinde bu puanları yine uçak bileti almak için değerlendirme şansına erişirsiniz.
 4. Nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans ve taksitli nakit avans seçeneklerinden yararlanabilme şansına sahip olursunuz.
 5. Zaman içerisinde sunulan kampanyalardan ayrıca bedava biletler kazanma şansına sahip olursunuz.
 6. Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı da kredi kartı üzerinden sorunsuz bir şekilde verebilirsiniz.

Ing Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Yıllık Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, ING Bank tarafından sunulan Pegasus Plus kredi kartına ait en son ve güncel yıllık ücret bilgileridir.

ING Bank, Pegasus Plus kredi kartlarında müşterilerinden herhangi bir yıllık yenileme ücreti almamaktadır.

Ing Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Faiz Oranları

Aşağıda sunulan bilgiler, ING Bank tarafından sizlere sunulan Pegasus Plus kredi kartına ait en son ve en güncel faiz oranlarıdır.

 • Akdi Faiz Oranı: %2,02
 • Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Taksitli Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Gecikme Faizi: %2,52
ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı İnceleme

Ing Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Minimum Ödemeleri

Aşağıda sunulan bilgiler, ING Bank tarafından sağlanan Pegasus Plus kredi kartına ait en son ve güncel minimum ödeme oranlarıdır.

 • 000 TL’ye Kadar Olan Limitlerde: %27
 • 000 – 20.000 TL Arası: %32
 • 000 TL ve Üstü: %40