Finansbank Enpara Banka Kartı

Finansbank Enpara Banka Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Finansbank tarafından sağlanmakta olan Enpara banka kartı incelemesi yapacak ve aynı zamanda avantajları, faiz oranları, yıllık ücretleri ve minimum ödeme ücretleri gibi konularda da bilgi sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Enpara banka kartı, Finansbank hizmeti olan Enpara internet bankacılığı tarafından sizlere sunulan çok amaçlı bir bankamatik kartıdır.

Finansbank Enpara Banka Kartı Avantajları

  1. Kart ile ödemenin geçtiği tüm noktalarda kartınızda bakiye yer alması durumunda sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
  2. Finansbank Enpara şirketinin anlaşmalı olarak gerçekleştirmiş olduğu kampanyalardan sorunsuz bir şekilde yararlanabilme şansına sahip olabilirsiniz.
  3. Banka kartı olmasına rağmen başka bankalara ait kredi kartı ve kredi ödemelerinizi herhangi bir ek ücret ödemeden yaparsınız.
  4. Finansbank Enpara müşterileri, HAVALE / EFT ve hesap işletim ücreti gibi ödeneklerden tamamen muaftır ve şube kavramı sadece online ortamdadır.
  5. Spotify, Google Play Store ve App Store gibi marketlerde ki ödemelerinizde %50 indirim kazanma şansına sahip olursunuz.
  6. Banka kartınızdan HGS, OGS ve şans oyunları gibi ödemelerinizi güven içerisinde komisyonsuz olarak yaparsınız.
  7. Kredi kartınızda ek kredi bakiyesi sayesinde 0 TL bakiyeniz dahi olsa -750 TL’ye kadar harcama yapabilme şansına sahip olursunuz.
  8. Enpara müşterileri, her ay bir kere Türkiye’de ki tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para çekme şansına sahip olur.

Finansbank Enpara Banka Kartı Yıllık Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, Finansbank tarafından sağlanmakta olan Enpara banka kartına ait en son ve en güncel yıllık kart ücretleridir.

Finansbank Enpara müşterileri, yıllık olarak kart ücreti ödemesi yapmaz ve kart yenileme ücreti dahi ödemez.

Finansbank Enpara Banka Kartı Faiz Oranları

Aşağıda sunulan bilgiler, Finansbank tarafından sağlanmakta olan Enpara banka kartına ait en son ve en güncel kart faiz oranlarıdır.

  • Ek Limit Harcama Faizi: %2,02
  • Limit Borcu Aylık Katlanma Faizi: %2,02

Bunun dışında hiçbir işlem için ek olarak ücret ödemezsiniz.

Finansbank Enpara Banka Kartı

Finansbank Enpara Banka Kartı Minimum Ödeme Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, Finansbank tarafından sağlanmakta olan Enpara banka kartına ait en son ve en güncel minimum ödeme ücretleridir.

Finansbank Enpara müşterileri için minimum ödeme gibi bir durum söz konusu değildir.