Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki yazımızda sizlerle birlikte Türkiye İş Bankası tarafından sağlanmakta olan Maximiles kredi kartı hakkında detaylı bilgi edinecek, aynı zamanda avantajları, faiz oranları, yıllık ücretleri ve minimum ödeme oranları konusuna da parmak basarak merak ettiklerinize yanıt vereceğiz.

Miximiles kredi kartı, Türkiye İş Bankası tarafından uçuş ayrıcalıkları kazanmanızı sağlayan ve daha birçok konuda avantajlar sunan bir kredi kartı modelidir.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Avantajları

 1. Kredi kartı ile ödemenin geçtiği tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde kartınızdan ödeme yapma şansına sahip olursunuz.
 2. Maximum üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere özel fiyat ve indirimlerden yararlanma şansına erişirsiniz. MaxiPuan biriktirir, zaman içerisinde bu puanları yine alışveriş için kullanırsınız.
 3. Nakit para ihtiyaçlarınızın ortaya çıktığı anda Maximiles kredi kartınızdan nakit avans ve taksitli nakit avans kullanarak ihtiyaçlarınıza anında çözümler üretirsiniz.
 4. Maximiles kredi kartı ile uçuşlarınızdan MaximİL kazanırsınız. Bu puanlar, zaman içerisinde indirimli ve bedava uçak bileti olarak sizlere dönüş sağlar. Uçuş alanında daha birçok farklı avantajdan yararlanma şansına erişirsiniz.
 5. Türkiye’de ki bütün Cinemaximum şubelerinde haftanın her günü 12:30’a kadar ilk seans sinema biletlerinizi sadece 7 TL’den alırsınız.
 6. Maximiles kredi kartınız, aynı zamanda MüzeKart özelliği taşır ve tüm müze gezilerinizde mükemmel avantajları değerlendirirsiniz.
 7. Tek çekim yapmış olduğunuz ödemeleri dilerseniz hemen taksitlendirebilir, dilerseniz ödeme erteleme yolu ile daha sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
 8. İş Bankası ve Anadolu Hayat Sigorta tarafından ortak geliştirilen sizlere özel işsizlik sigortası programından yararlanırsınız.
 9. Bankamatik kart özelliğine de sahip olan Maximiles kredi kartı ile tüm vadesiz TL hesaplarınıza ulaşabilirsiniz.
 10. Otomatik ödeme talimatlarınızı kredi kartınız üzerinden sorunsuz bir şekilde verebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Yıllık Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan Maximiles kredi kartına ait en son ve en güncek kredi kartı yıllık ücretleridir.

 • MaxiMiles Kredi Kartı (ASIL): 93 TL
 • MaxiMiles Kredi Kartı (EK KART): 44 TL
 • MaxiMiles Platinum Kredi Kartı: 82 TL
 • MaxiMİles Select Kredi Kartı: 127 TL

Yukarıda verilen bilgilere BSMV dahildir.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Faiz Oranları

Aşağıda sunulan bilgiler, Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan Maximiles kredi kartına ait en son ve en güncek kredi kartı faiz oranlarıdır.

 • Alışveriş Faizi: %2,02
 • Nakit Avans Faizi: %2,02
 • Taksitlendirme – Erteleme Faizi: %2,02
 • Gecikme Faizi: %2,52

Yukarıda verilen bilgilere KKDF ve BSMV dahil değildir.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı Minimum Ödeme Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan Maximiles kredi kartına ait en son ve en güncek kredi kartı minimum ödeme ücretleridir.

Türkiye İş Bankası Maximiles Kredi Kartı
 • 0 TL – 14.999 TL Limitte: %27
 • 000 TL – 19.999 TL Limitte: %32
 • 000 TL ve Üzeri Limitte: %40

İş bankasının diğer bir kredi kartı olan Maximum kredi kartı incelemesine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnceleme