Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Bank’O Card Kredi Kartı Kapatma

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Odeabank müşteri hizmetleri numarası için 444 8 444 numaralı hattı tuşlayabilirsiniz.

Odeabank iletişim merkezi yetkilileri size her konuda yardımcı olacak ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözecektir. Müşteri hizmetleri hattı 365 gün 24 saat açık olduğu için bayram ve resmi tatillerde de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bank O Card kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için sırasıyla öncelikle Odeabank iletişim merkezini tuşlayın.

Ardından kayıp çalıntı bildirimleriniz için 1’i, bankacılık hizmetlerinden yararlanmak için 2’yi, şifre işlemleri yapmak için 3’ü, internet bankacılığı hakkında teknik destek almak için 4’ü, kampanyaları dinlemek için 5’i tuşlayın.

Direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız 6’yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Bank’O Card Kredi Kartı Kapatma

Bank O Card kredi kartı nasıl kapatılır sorusuna cevap vermek için öncelikle kartınızda borç olmaması gerektiğini bilmelisiniz. Kart borcunuz olursa, kredi kartınız sıfırlanamadığı için kapatılamayacaktır. Ayrıca devam eden taksitleriniz varsa da kartınızı kapatmanız mümkün değildir.

Kart kapatma taleplerini size en yakın Odeabank şubelerinden yapabilir ya da internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından da talebinizi iletebilirsiniz. Eğer kartınız idari takip sürecindeyse zaten borcunuz sonlanınca kullanılamayacak duruma gelecektir.

Bunun için Odeabank şubesine giderek borcu yoktur kâğıdı almak isteyebilirsiniz.

Bank O Card kredi kartının iptali işlemi çok kısa sürede yapılacağı için sorunsuz bir şekilde kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz.

Eğer kartınız çalındıysa ya da kaybolduysa bunun için Odeabank iletişim merkezini arayarak 1’i tuşlamalı ve kayıp, çalıntı bildirimi yapmalısınız. Bu bildirimden sonra kartınız kullanıma kapanacak ancak hesabınız kapanmamış olacaktır.

odeabank-musteri-hizmetleri-ve-bank-o-card-kredi-karti-kapatma

Bunun için size yeni bir kart gönderilecektir. Yeni kartınız gelene kadar Odeabank şubesine giderek geçici kart talebinizi iletebilirsiniz.