Odeabank Bank’O Card Axess Kredi Kartı

Odeabank Bank’O Card Axess Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte Odeabank tarafından sağlanan Bank’O Card Axess kredi kartı ile alakalı olarak inceleme yapacak ve avantajları, faiz oranları, minimum ödeme oranları ve yıllık ücretleri gibi detaylara derinlemesine bir şekilde ineceğiz.

Bank’O Card Axess, Odeabank tarafından hazırlanmış olan ve Akbank iş birliği ile siz değerli müşterilerine sunulan kredi kartı tiplerinden birisi olarak dikkat çeker.

Odeabank Bank’o Card Axess Kredi Kartı Avantajları

 1. Bank’o Card Axess kredi kartınız ile birlikte tüm mağazalarda sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparsınız.
 2. Axess üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere özel indirimler, taksit imkânları ve Chip-Para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Zaman içerisinde bu Chip-Para’larınızı yine alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 3. Yurtiçi ve yurtdışı ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde kredi kartınızdan 3D Secure teknolojisi ile güvenle yaparsınız.
 4. Nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans ve taksitli nakit avans seçeneklerini değerlendirebilir, ihtiyaçlarınıza anında kesin maddi çözümler getirirsiniz.
 5. Dilerseniz otomatik limit artırımı özelliği ile bankanın insiyatifi doğrultusunda sürekli limit artışı sağlayabilirsiniz.
 6. Kredi kartınıza ayrıca ek kart çıkarabilirsiniz.
 7. Kredi kartınız ile birlikte SGK prim ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde yaparsınız.
 8. Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı kredi kartınız üzerinden verebilirsiniz.
 9. Bank’O Shuttle hizmeti sayesinde çeşitli havalimanlarında sizlere özel VİP taşımacılık ve özel şoför hizmetleri ile transfer edilme ayrıcalığını yaşarsınız.

Odeabank Bank’o Card Axess Kredi Kartı Yıllık Ücretleri

Aşağıdaki bilgiler, Odeabank tarafından sağlanan Bank’O Card Axess kredi kartına ait yıllık ödeme ücretlerinin en son güncel halini içermektedir.

 1. Bank’O Card Axess Klasik (ASIL): 87 TL
 2. Bank’O Card Axess Klasik (EK KART): 43,50 TL
 3. Bank’O Card Axess Gold: 98 TL
 4. Bank’O Card Axess Platinum: 109 TL
Odeabank Bank’O Card Axess Kredi Kartı

Odea Bank Bank’o Card Axess Kredi Kartı Faiz Oranları

Aşağıdaki bilgiler, Odeabank tarafından sağlanan Bank’O Card Axess kredi kartına ait en son güncel faiz oranları listesidir ve resmi internet sitesinden alınmıştır.

 1. Akdi Faiz Oranı: %2,02
 2. Nakit Avans Faizi: %2,02
 3. Gecikme Faizi: %2,52
 4. Taksitli Avans Faizi: %2,02