Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Detaylı İnceleme

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Kuveyt Türk bankası tarafından sağlanmakta olan İhtiyaç Kart hakkında detaylı inceleme yapacak ve aynı zamanda avantajları, faiz oranları, minimum ödeme ücretleri ve yıllık ücretleri gibi konularda da bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağız.

İhtiyaç kart, Türkiye’de ilk defa uygulanan 2 ay ömürlü kredi kartı modellerinden birisidir ve yüksek vade oranları ile dikkat çeker.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Avantajları

  1. Kredi kartı ile ödemenin geçtiği tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  2. Herhangi bir harcamanızı kart talebinde bulunurken istemiş olduğunuz vade aralıklarına ödeme şansına sahip olabiliyorsunuz. 6 aydan 34 aya kadar vade seçenekleri söz konusudur
  3. İhtiyaç kart’ı basıldığı tarihten itibaren sadece 2 ay boyunca kullanabilirsiniz ve sonrasında kart kendi kendini iptal edecektir.
  4. Alkollü içecek satan yerler, market ve gıda harcamaları, akaryakıt harcamaları, tekel bayileri, oto servisleri, döviz bürosu işlemleri, kumarhane ve şans oyunları, mahkeme ve para cezaları, oto kiralama, kontör, vergi, fatura, sigorta, akaryakıt ödemeleri ile araç galerisi ve kuyumcu mağazalarında işlem yapılamamaktadır.
  5. Tüm harcamalarınız başvuru esnasında belirlemiş olduğunuz vade sayısına bölünür.
  6. Aldığınız indirip üzerinden dahi ödemelerinizi yapar ve indirimli fiyattan vade alırsınız.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kartının Yıllık Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, Kuveyt Türk bankası tarafından sağlanmakta olan İhtiyaç Kart ile alakalı en son ve en güncel yıllık kart ücretleridir.

Yıllık ücret ve yenileme ücreti ödemezsiniz. Üyelik ücreti olarak ise limitinizin %0,5’i kadar ödeme yaparsınız.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kartının Faiz Oranları

Aşağıda sunulan bilgiler, Kuveyt Türk bankası tarafından sağlanmakta olan İhtiyaç Kart ile alakalı en son ve en güncel faiz oranlarıdır.

  • Alışveriş Faizi: %2,02
  • Gecikme Faizi: %2,52

Yukarıdaki ücretlere KKDF ve BSMV dahil değildir.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Detaylı İnceleme

Kuveyt Türk İhtiyaç Kartının Minimum Ödeme Ücretleri

Aşağıda sunulan bilgiler, Kuveyt Türk bankası tarafından sağlanmakta olan İhtiyaç Kart ile alakalı en son ve en güncel minimum ödeme ücretleridir.

Her dönem borcunuzun %30’u kadar minimum ödeme tutarı yansıtılır.