HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC kredi kartı başvurusu işlemini internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bu yazımızda kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını inceleyeceğiz.

  • Öncelikle HSBC Bireysel Bankacılık kısmından internet bankacılığı bilgilerinizle giriş yapıyorsunuz.
  • İnternet Bankacılığına giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Başvurular” açılır menüsünün altındaki “Kredi Kartı” seçeneğine tıklıyorsunuz.
HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
  • Ekrana “Başvurunuzu açılan pencereden yapabilirsiniz” şeklinde bir uyarı gelerek farklı bir pencere açılacaktır. Fakat bazen bu pencere tarayıcıların pop-up engeline takılabilir. Eğer başvuru penceresi açılmazsa aşağıdaki resimdeki seçili alanı işaretleyerek HSBC internet şubesinde bu sorunu bir daha yaşamazsınız. Pencerenin şimdi açılması için ise yukarıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.
HSBC Kredi Kartı Başvurusu Başvuru Formu Sorunu
  • Karşınıza “Kredi Kartı Başvuru Formu”gelecektir. Bu formda yer alan “TC Kimlik Numaranız” ve “Cep Telefonunuz” alanlarını doldurarak “Devam” butonuna tıklayınız.
HSBC Kredi Kartı Başvurusu Başvuru Formu
  • Bir sonraki açılan ekrandan hangi kredi kartına başvurmak istediğinizi belirtiyorsunuz ve “Devam” butonuna basıyorsunuz. Aşağıdaki resimde sadece “HSBC Advantage” kartı gözükmektedir fakat sizde daha bankaya ait diğer kartlarda gözükebilir. İlgili bankanın diğer kartları mevcut olduğundan tek bir seçenek çıkmıştır.
HSBC Kredi Kartı Başvurusu Kart Seçimi
  • “Devam” butonuna bastıktan sonra son ekranda başvurunuzun alındığı ve tarafınıza gönderileceği bilgisi yer almaktadır.
HSBC Kredi Kartı Başvurusu Sonuç Sayfası

Ortalama olarak 1 hafta içinde geri dönüş almaktasınız. Eğer kart başvurunuz onaylanırsa sistemde kayıtlı olan adrese otomatik olarak gönderilecektir. Bu sebeple sistemdeki adresinizin güncel şişli escort bayan olduğunu teyit etmenizde fayda bulunmaktadır.