HSBC Club Lounge Hizmeti Ücretleri

İstanbul Atatürk Havalimanında yer alan HSBC Club Lounge alanını kullanabilmeniz için hangi kredi kartlarına sahip olmanız ve ne kadar ücret ödeyeceğiniz hakkında detaylı bir yazı hazırladık.

Havalimanına erken giderek işini garantiye alanlardansanız, uçağınız rötar yaptıysa yada aktarmalı uçuş yapıyor ve beklemek zorundaysanız bankalarınızın size sağladığı Lounge hizmetinden faydalanabilirsiniz. HSBC bankasının sadece dış hatlar terminalinde HSBC Club-Premier Lounge alanı bulunmaktadır. Bu alanlara gelerek ikram olarak sunulan yemeklerini yiyebilir ve içeceklerini içebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinin konforunu düşünerek düzenlenmiş dizayn ve televizyon izleme olanaklarıyla beraber ücretsiz internet ve emanet bagaj hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Tabi her bankada olduğu gibi HSBC Premier Lounge alanını kullanabilmeniz içinde bazı ön koşullar gerekmektedir. Fakat önce HSBC Club Lounge alanının nasıl bir yer olduğunu görmek için galeriye göz atabilirsiniz.

HSBC Premier Lounge Koşullar

  • Giriş yapabilmek için uçuk biletlerinin yanlarında olması gerekmektedir.
  • HSBC Concept, Campus Kredi Kartı  Advantage Hızz kartlar kullanan müşteriler 70 TL ödeme yaparak tüm olanakları ücretsiz olarak kullanabilirler.
  • HSBC Advantage Classic, Gold yada Premium kartlarını kullanan müşteriler indirimli tutar olan 40 TL ödeme yaparak tüm olanakları ücretsiz olarak kullanabilirler.
  • HSBC Advantage kredi kartına sahip müşterilerin indirim hakkından faydalanabilmeleri için kartlarını son 2 ay içinde almaları yada son 3 ayda en az bir kere kullanmış olmaları gerekmektedir.
  • HSBC Premier müşterileri, Premier kredi kartını yada Debit kartını göstererek hem kendileri hemde bir adet misafiri ücretsiz  olarak giriş yapabilirler.
HSBC Club Lounge Hizmeti Ücretleri

HSBC Premier müşterilerine ve yanındaki misafirinden ücret alınmamaktadır. Premier müşterisi olmanız için HSBC bankasında minimum 100.000 TL paranız sarıyer escort olması gerekmektedir.

HSBC Advantage müşterileri için daha önceden ücretsiz olan hizmet 40 TL indirimli olarak değiştirilmiştir.