Garanti İnternet Bankacılığı Vadesiz Hesap Açma

Garanti internet bankacılığı üzerinden vadesiz hesap açmak çok kolay. Aşağıda anlatılan işlemleri yaparak vadesiz hesap açabilirsiniz.

Öncelikle Garanti internet şubesine bilgilerinizle giriş yapınız.

Açılan sayfadan “Başvurular” menüsüne buradan da “Hesap Açılışı” menüsüne tıklayınız.

Garanti İnternet Bankacılığı Vadesiz Hesap Açmak

Bu yazımızda Vadesiz hesabın nasıl açılacağına değineceğimiz için hesap açılışı seçeneğine tıkladıktan sonra açılan pencerede “Vadesiz Hesap” kısmına giriş yapın.

Garanti İnternet Şubesi Vadesiz Hesap Açmak

Şimdi Vadesiz hesabımızı özelliklerini belirleyeceğiz. Bir den fazla şubede hesabınız bulunuyorsa “Şube” seçeneğiniz yanından hesabın açılmasını istediğiniz şubeyi seçebilirsiniz.

Hesabın para birimini seçmek için “Para Birimi” seçeneğinden TL, USD yada EURO gibi hesaba yatıracağımız para türünü seçiyoruz.

Seçimlere Dikkat

Önemli kısımlardan biride hesabınızı kartlarınıza bağlamanız. Burada yaptığınız işlem sonucunda hesabı bağladığınız kart ile yeni oluşturacağınız hesap beraber kullanılabilecek demek oluyor. Özetlemek gerekirse aşağıdaki resimde “Bonus” ve “M&S American Express” kartlarını seçtim yani Bonus kartımı bankamatiğe taktığım zaman yeni açtığım hesabıma erişim sağlayabileceğim ve içerisindeki parayı kullanabileceğim.

Bağlı olmasını istediğimiz kartları seçtikten sonra “Devam” butonuna basarak son aşamaya geçiyoruz.

Garanti İnternet Şubesi Vadesiz Hesap Nasıl Açılır?
Garanti İnternet Şubesi Vadesiz Hesap Nasıl Açılır?

Son aşamada isterseniz “Düzelt” butonuna basarak bir önceki sayfaya dönebilir yada “Onay” butonuna basarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

İnternet Şubesinden Vadesiz Hesap Açmak
İnternet Şubesinden Vadesiz Hesap Açmak