Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en çok kullanılan bankalarından birisi olan Garanti Bankası kredi kartı başvurusu ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizde bankacılık sistemlerinin ileri düzey noktaya ulaşmasında öncülerden birisi olarak dikkat çeken Garanti Bankası, kredi kartı anlamında da müşterilerine büyük avantajlar sağlıyor.

İnternet bankacılığı konusunda da zaman içerisinde insanlara sunduğu kolaylıklar ile beğeni kazanan Garanti Bankası, zamana bağlı olarak çok daha geniş kitlelerce tercih edildi. Kredi kartı başvurusu için de online olarak yapacağınız başvurular en kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturuluyor ve kartınız tarafınıza ulaştırılıyor.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Türkiye’nin en büyük kapsamlı bankalarından birisi olan Garanti Bankası, kredi kartı seçenekleri anlamında da sizlere yeni seçenekler sunuyor. Birçok farklı türde kredi kartı modeli sizlere sunan bankanın kredi kartı türleri aşağıdaki gibidir;

  1. Garanti Bonus
  2. Miles & Smiles
  3. Garanti Money Bonus
  4. Flexi
  5. American Express
  6. Garanti Taraftar Kredi Kartı

Şeklinde farklı modelleri sizlere sunuyor. Ülkemiz genelinde en çok tercih edilen ise Garanti Bonus Card modelidir. Kredi kartı başvuruları genellikle online olarak alınmaktadır.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu (İnternet Bankacılığı)

  • Yukarıdaki formda sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun. Güvenlik kodunu da girdikten sonra Hemen Başvur sekmesine tıklayın.
  • Buradan sonra bilgileriniz banka tarafından alınacak ve banka tarafından kısa bir zaman dilimi içerisinde aranacaksınız.
  • Bankanın müşteri temsilcisi bilgilerinizi telefondan bizzat alacak ve başvurunuzu oluşturacaktır. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz sonuçlanması halinde SMS ile bilgilendirileceksiniz.
Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Kredi Kartı Başvurusu (Şubelerden)

Garanti Bankası’nın herhangi bir şubesine de giderek bireysel müşteri danışmanı yardımı ile sorunsuz bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun alınması ve değerlendirilmesi süreci belli bir süre alabilir.

Sürecin sonunda başvurunuzun onaylanması durumunda ilgili iletişim adresinize talep etmiş olduğunuz kredi kartı postalanır.