Fibabanka Mobil Bankacılık İndirme Platformu (Android IOS)

Bireysel müşteri tabanında kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atan Fibabanka, bunu dijital hizmet kanalına verdiği önem ve her geçen gün yaptığı güncellemelere borçludur. En çok başvuru yapılan internet kredisi ürünlerinden birisine sahip olan Fibabanka kısa süre önce mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapılması ve tahsisin gerçekleşmesi için de gerekli güncellemeleri yapmıştır. Bu kapsamda her geçen gün internet bankacılığı kullanıcısı artan Fibabanka mobil bankacılık indirme platformu, kullanıma nasıl başlanacağı ve türevi konulara değinmek yararlı olacaktır.

Fibabanka İnternet Bankacılığı

Fibabanka, dijital hizmet kanalına önem veren ve sık sık bu hizmet kanalını güncelleyerek müşteri ihtiyaçlarının daha basit adımlarla daha kısa süre içerisinde karşılanabilmesini mümkün kılan bir bankadır. Bu uygulamanın kullanımını ne kadar basit tutmaya çalışsa da ilk defa kullanacakların veya çeşitli nedenlerle bazı kafa karışıklıklarının ortaya çıkması mümkündür.

Fibabanka Mobil Bankacılık İndirme

IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi işlemine iki işletim sistemi için de ayrı ayrı değinilecektir.

IOS İşletim Sistemi (iPhone)

iPhone sahibi tüketiciler Fibabanka mobil bankacılık uygulamasını indirmek için akıllı telefonlarının ana menüsünde yer alan App Store uygulamasını kullanmalıdır. App Store’a giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna Fibabanka yazarak mobil uygulamayı bulabilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Mobil bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra bir karşılama ekranıyla karşılaşacak, çeşitli ayarlamaları yapma imkanı kazanacaksınız. Bu ayarlamaları yaptıktan sonra mobil bankacılık uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android İşletim sistemi

Android işletim sistemine sahip cihazlar için Fibabanka mobil bankacılık uygulamasını edinmek isteyen Fibabanka müşterileri Google Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna Fibabanka yazmalı ve karşılarına çıkan mobil bankacılık uygulamasını telefonlarına indirmelidir.

Bu uygulamayı telefona indirdikten sonra bir karşılama ekranı belirecek, bu ekranda gerekli olan şeyleri yerine getirdikten sonra internet bankacılığı hizmetini kullanmaya başlayabileceksiniz.

fibabanka mobil bankacilik
fibabanka mobil bankacilik uygulamasi indirme

İnternet Bankacılığı Kullanmaya Nasıl Başlarım?

Bireysel internet bankacılığı kullanıcısı olmak isteyen tüketiciler fibabanka.com.tr internet sitesine girdikten sonra karşılarına çıkan internet bankacılığı bağlantısına tıklamalı ve işlemin ikinci adımında da Yeni Bireysel Kullanıcı Talebi bağlantısına tıklamalıdır.

Ekranın sağ tarafında yer alan bu bağlantıya tıkladıktan sonra varsa Fibabanka kartınız ile yoksa müşteri numaranız ile internet bankacılığı hizmet kanalınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Kart Numarası

Eğer kart numarasını seçtiyseniz karşınıza çıkacak ekranda önce TC kimlik numaranızı, kredi ya da banka kartı numaranızı, kartınızın şifresini, hesabınıza tanımlı cep telefonu numarasını girmeli ve devam butonuna basmalısınız. Bir sonraki adımda cep telefonunuza gönderilen SMS’in doğrulanması istenecek ve bu SMS doğrulamasını da yaptıktan sonra internet bankacılığı uygulamasına ilk girişinizi yapmanızı mümkün kılacak şifreyi edinebileceksiniz.

Müşteri Numarası

İnternet bankacılığı uygulaması başvurusunu müşteri numarasıyla yapacaksanız ilk adımda müşteri numaranızı, tc kimlik numaranızı, hesabınızın tanımlı olduğu cep telefonu numarasını girmeli ve devam butonuna basmalısınız.

Devam butonuna bastıktan sonra işlemin ikinci adımınında hesabınıza tanımlı cep telefonu numaranıza gönderilen SMS’in doğrulanması istenecektir. bu doğrulamayı yaptıktan sonra internet bankacılığı uygulamasına giriş yapacağınız şifreyi alabilecek ve internet bankacılığı uygulamasını kullanmaya başlayabileceksiniz.

Diğer banka Burganbank İnternet Bankacılığı Aktivasyon İşlemini Yapma bilgileri için https://internetbankaciligi.tv/burganbank-internet-bankaciligi-aktivasyon-islemini-yapma-hemen-onay/ adresini inceleyebilirsiniz.

office 2019