Fibabanka Bonus Kredi Kartı

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Detaylı İnceleme

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Fibabanka tarafından sağlanmakta olan Fibabanka Bonus kredi kartı hakkında detaylı inceleme yapacak ve aynı zamanda faiz oranları, avantajları, minimum ücretleri ve yıllık kart ücretleri konusunda da sizleri bilgilendirme yoluna gideceğiz.

Fibabanka Bonus kredi kartı, Fibabanka tarafından sağlanmakta olan Bonus ortak kredi kartı modellerinden birisi olarak dikkat çeker.

FİBABANKA BONUS KREDİ KARTI AVANTAJLARI

Kredi kartı ile ödemenin geçtiği tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartının tüm özelliklerine sahip olduğundan dolayı Bonus üye işyerlerinde sizlere özel fiyat ve avantajlardan yararlanır, alışverişlerinizden Bonus kazanırsınız. Kazandığınız BONUS’ları zaman içerisinde ücretsiz alışveriş için kullanabilirsiniz.

Ani gelişen nakit ihtiyaçlarınıza karşı nakit avans ve taksitli nakit avansı kredi kartınızdan çekebilme şansına sahipsiniz.

Kredi kartınızdan HAVALE / EFT işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartınız ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı tüm ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir, online ödemelerinizi 3D Secure güvenlik sistemi ile sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi kartınızdan otomatik fatura ödeme talimatlarınızı verebilir, SGK prim ödemelerinizi de kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

Kredi kartınız ile tek çekim alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir ve ekstre atlatma seçeneği ile sonradan ödemeye başlayabilirsiniz.

FİBABANKA BONUS KREDİ KARTI YILLIK ÜCRETLERİ

Aşağıda sunulan bilgiler, Fibabanka tarafından sağlanmakta olan Fibabanka Bonus kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı yıllık ücretleridir.

  • Fibabanka Bonus Kredi Kartı (ASIL): 55 TL
  • Fibabanka Bonus Kredi Kartı (EK KART): 27,50 TL

Yukarıdaki ücretlere BSMV dahildir.

 FİBABANKA BONUS KREDİ KARTI FAİZ ORANLARI

Aşağıda sunulan bilgiler, Fibabanka tarafından sağlanmakta olan Fibabanka Bonus kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı faiz oranlarıdır.

  • Alışveriş Faizi: %2,02
  • Nakit Avans Faizi: %2,02
  • Gecikme Faizi: %2,02
  • Limit Aşım Faizi: %2,02

Yukarıdaki ücretlere KKDF ve BSMV dahil değildir.

FİBABANKA BONUS KREDİ KARTI MİNİMUM ÖDEME ÜCRETLERİ

Aşağıda sunulan bilgiler, Fibabanka tarafından sağlanmakta olan Fibabanka Bonus kredi kartına ait en son ve en güncel kredi kartı minimum ödeme ücretleridir.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı
  • 0 TL – 14.999 TL Limitte: %30
  • 000 TL – 19.999 TL Limitte: %35
  • 000 TL ve Üzeri Limitte: %40