Cardfinans Kredi Kartı: Başvurusu, Aidatı, Borç Erteleme, Taksitlendirme, Faizleri

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Alışverişlerde ve nakit çekimlerde kullanılabilen Cardfinans kredi kartı, bütçelerini düşünen vatandaşlar açısından son derece avantajlıdır. Aylık sabit bir geliri olan ve kredi notu ile ilgili problem yaşamayanlar başvurularını kısa süre içerisinde tamamlayarak fırsatları değerlendirebilirler.

Cardfinans kredi kartına başvur işlemleri sırasında ise müşteri hizmetleri ve şubeler yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin birbirinden farklı ilinde bulunan Cardfinans şubeleri ile başvuru aşamaları kolaylıkla tamamlanır.

TC kimlik numaraları ile başvuru yapabilen tüketiciler, 0 850 222 0 900 numaralarından da yardım alabilirler. İstenen tüm bilgilerin aktarılması durumunda başvuru 3-4 iş günü içerisinde sonuçlanır. Böylelikle tüketiciler alışverişlerinde taksit, erteleme ya da kampanya fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirebilirler.

Cardfinans Kredi Kartı Aidatı

Cardfinans kredi kartı aidatı ne kadar? Araştırmasında olanlar, online siteyi inceleyebilirler. Kullanıcılar başvuru yaptıktan sonra 12 aylık kullanımlarının sonunda, kart aidatı ödemek zorundadırlar.

 • Cardfinans Go, Fix ve Xtra kartlarına göre alınan aidat ücreti de değişiklik gösterir.
 • Cardfinans kart alanların yıllık ödemeleri gereken tutar yetkili birimler tarafından 103 TL olarak belirlenmiştir.
 • Cardfinans Xtra alacakların ise yıllık 120 TL ödemeleri gerekir.
 • Go öğrenci kartı çıkaranlar ise 25 TL kart aidatı ödemek zorundadırlar.
 • Kart türüne göre fiyatlar değişiklik gösterebildiği gibi ödenmemesi durumunda yasal işlem başlatılır.
 • Cardfinans kredi kartı yıllık ücreti hakkında müşteri hizmetleri de tüketicilere gerekli bilgilendirmeyi sağlar.
 • Tüketicilerin kartlarının yenilenmesi durumunda yıllık üyelik ücreti alınmaz.
 • Öğrenciler gerekli evraklarını şubelere teslim ettiklerinde aidat ödemeden problemsiz bir şekilde kartlarını kullanabilirler.
 • Yıllık olarak fiyatlar güncellendiği için takipte kalmak faydalı olacaktır.
 • Ek kartlar için alınan ücretler daha düşük olmak ile birlikte değişiklik gösterir.

Kart aidatı, faiz oranları ve kampanyalar konusunda bilgi sahibi olanlar, daha bilinçli bir şekilde harcama yapabilirler. Yıllık kart ücretleri düzenli bir şekilde ödendiğinde banka ile ilgili herhangi bir problem yaşanmaz.

Cardfinans Kredi Kartı Borç Sorgulama

Harcamalarını ve aylık ödemeleri gereken tutarı öğrenmek isteyen kullanıcılar, Cardfinans kredi kartı borcunu öğrenme kanallarını değerlendirebilirler. Kart borcunu öğrenmek için mobil site, şubeler ve müşteri hizmetleri yardımcı olmaktadır.

Kredi kartı borçlarını takip eden ve zamanı dolmadan ödeme yapanlar, sorun yaşamadan banka ile çalışmaya devam edebilirler. Borç sorgulama hizmeti sayesinde kullanıcılar, aylık harcamalarını da kontrol altında tutabilirler. Talep edilmesi durumunda vatandaşların kart ekstreleri mail adreslerine de gönderilir.

Asgari ödeme tutarı ve dönem borcu olmak üzere ödenecek miktar farklılık gösterir. Her ay düzenli bir şekilde dönem borçlarını kapatanlar bu sayede faiz sorunu ile uğraşmadan daha fazla alışveriş yapabilirler.

Cardfinans kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi sırasında tüketicilerden ekstra bir ücret alınmaz. Bu sayede kart kontrolünü sağlamak daha kolaydır. Borç sorgulama hizmeti sayesinde alışveriş ve gecikme faiz oranları konusunda bilgi edinmek mümkündür.

Kart ekstrelerinde herhangi bir problem olduğunu düşünenler, son ödeme tarihine kadar kendilerine en yakın şubelere başvurabilirler.

Borcun takip edilmesi ve ödemelerin geciktirilmemesi, kredi puanının yüksek kalması açısından önemlidir. Kullanıcılar oturdukları yerden, günün her saatinde müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgiyi alabilirler.

Cardfinans Kredi Kartı Mobil Uygulama

Tüketicilerin para akışlarını daha kolay kontrol edebilmelerine yardımcı olan Cardfinans Android uygulaması, günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Android işletim sistemini kullanan telefonlar ve tabletler üzerinden pratik bir şekilde yönetilebilen mobil şube sayesinde alışveriş yapmak ya da ödemeleri gerçekleştirmek daha kolaydır.

 • Kart borcu ya da aylık ödenmesi gereken taksit hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, mobil sayfayı değerlendirebilirler.
 • 30 günlük süre içerisinde yapılan harcamalar, faiz oranları ve taksit tutarları da yine aynı şekilde mobil uygulama üzerinden takip edilebilir.
 • Cardfinans İos uygulaması sayesinde tüketiciler kartlarında bulunan kullanılabilir limit konusunda fikir edilebilirler.
 • Yapılan alışverişlerin taksitlendirilmesi, erteleme başvuruları da mobil sayfa üzerinden yapılmaktadır.
 • Mobil uygulama pratik ve basit olduğu için ilk kez kredi kartı sahibi olanlar bile kısa sürede merak ettikleri sorulara yanıt bulabilirler.
 • Cardfinans kampanyaları ve anlık indirimleri de mobil sitede yer aldığından dolayı düzenli bir şekilde ziyaret etmekte fayda vardır.

Cardfinans mobili kullanabilmek adına müşteri numarası ve şifre belirtilmesi yeterlidir. Bu sayede tüketicilerin hesaplarının güvenliği de sağlanır. Hesap bakiyesi ile ilgili bir problem yaşamamak adına şifrenin üçüncü şahıslar ile paylaşılmaması faydalı olacaktır.

Cardfinans Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Banka müşterilerinin günün her saatinde merak ettikleri sorulara yanıt bulabilmeleri adına Cardfinans kredi kartı müşteri hizmetleri numarası yardımcı olur. 0 850 222 0 900 olarak bilinen müşteri hizmetleri, günün her saatinde, 7/24 ve hafta sonu fark etmeksizin kullanıcılara bilgilendirme sağlar.

Bu sayede tüketiciler kartlarına ait merak ettikleri tüm sorulara yanıt bulabilirler. Kredi kartı başvurusu ya da hesap kapatma işlemleri sırasında da görevli personeller en iyi hizmeti sağlar.

Müşteri hizmetleri numaraları dışında şubelerdeki görevlilerde kullanıcılara yardımcı olur. Borçlarını, aylık ödemeleri gereken taksiti ve alışveriş faiz oranlarını öğrenmek isteyenler, şubelerdeki görevliler ile görüşme sağlayabilirler.

Kredi kartı, bankacılık, şifre güncelleme ve bilgi yenileme konularında yardımcı olan çalışanlar sayesinde işlem yapmak daha kolaydır.

Cardfinans kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma fırsatı sayesinde tüketiciler kayıp ve çalıntı bildirimlerini de tamamlayabilirler. Müşterilerini ya da kart sahiplerini her zaman düşünen Finansbank, en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri hizmetleri ile görüşen ve deneyim sahibi olanlar, kartlarını problem yaşamadan uzun süre kampanyalı alışverişlerinde kullanabilirler. Müşteri temsilcileri herhangi bir sorunu çözümlediğinde kullanıcıların mail adreslerine de bilgilendirme sağlar.

Cardfinans Kredi Kartı Kampanyaları

Anlık fırsatlar ve indirimli alışveriş seçenekleri konusunda Cardfinans kredi kartı avantajları oldukça fazladır. Müşterileri memnun etmek ve daha fazla kullanıcıya sahip olmak adına promosyonlar düzenli olarak yenilenir. İnternet sitesinde ve mobil uygulamasında fırsatlar yenilenir.

 • Ramazan ayında kart sahipleri alışverişleri doğrultusunda 100 TL değerinde para puan kazanma imkanı elde ederler.
 • Yine aynı şekilde kredi kartları ile otomatik ödeme talimatı verenler, 90 TL’ye kadar para puan sahibi olabilirler.
 • Tüketiciler harcadıkça para puan kazandıklarından dolayı alışverişleri daha karlı hale gelir.
 • Kullanıcılar tüm işlemlerinde en az 4 taksit imkanı elde ettiklerinden dolayı rahatlıkla ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
 • Cardfinans kredi kartının kampanyaları 2018 yılı itibari ile daha da çeşitlenmiştir.
 • Tüm alışverişlerinde ekstra 2 taksit imkanı sunan banka, müşterilerinin bütçelerini korumalarına özen gösterir.

Kredi kartı ile karlı harcamalar yapmak isteyenlerin indirimleri takip etmeleri faydalarına olacaktır. Kampanya koşulları, kullanım süresi ve diğer fırsatlar ile ilgili müşteri hizmetlerinden de yardım alınabilir.

Kartı kullanırken fırsatları değerlendirmek, düşük faizler ile işlem yapılabilmesine zemin hazırlar. Giyim, kozmetik, market gibi birbirinden farklı firma ile anlaşması olan Cardfinans, tüketicilerinin fırsatları değerlendirmelerine destek verir.

Cardfinans Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Cardfinans kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Sorusunu yöneltenlerin öncelikle şube görevlileri ya da müşteri hizmetlerinden yardım almaları gerekir. Kart borçlarını ödeyemeyenlerin, banka ile problem yaşamamak adına taksitlendirme işlemi yapmaları faydalarına olacaktır.

Taksitlendirme sürecinde ekstra faiz uygulanacağından dolayı dikkatli işlem yapmak önemlidir. Borcu yapılandırma sürecinde müşteri hizmetleri numaraları, günün her saatinde tüketicilere destek olur.

Borcun taksitlendirilmesi aşamasında kart kullanıma kapatılır. Bu noktadan sonra tüketicilerin kart ile işlem yapmalarına ya da alışverişlerini gerçekleştirmelerine izin verilmez. Toplam borç en fazla 9 aya kadar taksitlendirilebilir.

Tüketicinin kredi puanı bu noktada etkili olmaktadır. En az 250 TL borcu olan kullanıcılar borçlarını taksitlendirme hizmetinden yararlanabilirler. Borcun tutarına göre ödenecek faiz miktarı da artış gösterir.

Cardfinans kredi kartı borç yapılandırma sürecinde doğru bir ödeme planının oluşturulması vatandaşların ekonomik anlamda zor durumda kalmadan hareket edebilmeleri açısından önemlidir. Yapılandırma işlemi sonrasında borcun tamamının ödenmesi durumunda kart sahibinin isteğine bağlı olarak yeniden kullanıma açılabilir.

Konu hakkında fikir edinmek isteyenler, Finansbank resmi internet sitesini de inceleyebilirler. Borçları taksitlendirmek, yüksek tutarlarda yapılan alışverişin daha kolay ödenmesine zemin hazırlar.

Cardfinans Kredi Kartı Borç Erteleme

Ekonomik anlamda zor durumda olan vatandaşlar, Cardfinans kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Konusunda bilgi edinerek ödemelerini problemsiz bir şekilde yapma fırsatına sahiplerdir. Alışverişlerin ertelenmesi, daha kolay ödenmesine zemin hazırlar. Harcama öteleme olarak da bilinen işlem ile ilgili müşteri hizmetleri günün her saatinde bilgilendirme sağlar.

 • Kartları ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 30 günlük erteleme fırsatını değerlendirebilirler.
 • Finansbank ile en fazla 2 ay erteleme fırsatlarından yararlanılabilir.
 • Erteleme yaparken geri ödenecek tutara ve faiz oranlarına dikkat etmekte fayda vardır.
 • Kartları ile yüksek tutarlarda çekim yapanların 2 ay süre ile erteleme hizmeti almaları, ödeme işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine zemin hazırlar.
 • Finansbank resmi internet sitesinde tüketicilerin bilgi edinmeleri adına detaylı açıklamalar yer alır.

Tüketiciler Cardfinans kredi kartı borç atlatma hizmeti sayesinde ihtiyaçlarını ya da gereksinimlerini problemsiz bir şekilde karşılayabilirler.

Mobil uygulama üzerinden de yapılan alışverişleri ertelemek son derece kolaydır.

Kredi kartı sahipleri ödemelerini erteleyerek banka ile sorun yaşama risklerini de en aza indirebilirler. Müşteri hizmetleri ya da mobil uygulama dışında Finansbank ATM’leri üzerinden de borç erteleme işlemi yapmak mümkündür.

Cardfinans Kredi Kartı Limit Arttırma

Daha çok harcama yapmak isteyenler, Cardfinans kredi kartı limitini yükseltme fırsatlarını değerlendirebilirler. Limit yükseltme işlemi sayesinde kart sahipleri alışverişlerini problemsiz bir şekilde tamamlayabilirler.

Başvuruda bulunmak adına şubelerdeki görevliler ve müşteri hizmetleri yardımcı olur. Limit arttırma işleminin başarılı bir şekilde sonuçlanması adına müşterilerin aylık gelirlerini belirtmeleri faydalarına olacaktır. Mobil uygulama sayesinde de limit yükseltme başvurusu yapılabileceği için işlemler en kısa sürede tamamlanır.

Bu noktada tüketicilerin kredi puanlarının yüksek olması ve kartlarının ödemelerini aylık düzenli bir şekilde gerçekleştirmeleri de önemlidir. LIMIT yazıp 2273’e gönderilmesi durumunda müşteriye özel teklifler hazırlanır.

Kabul edilmesi durumunda arttırma talebi en fazla 5 iş günü içerisinde onaylanır. Kredi kartlarını kontrollü harcayan ve ihtiyaçları olan tüketiciler, limit yükseltme başvurusu yaparak kampanyaları kullanabilirler.

Cardfinans kredi kartının limitini sms ile arttırma hizmeti sayesinde müşteriler şubelere kadar yorulmadan işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilirler. İnternet bankacılığı ya da cep şubede limit artışı konusunda son derece pratiktir.

Kart kullanıcılarının aylık gelirlerinin çok üstünde limit talebinde bulunmamaları, ekonomik anlamda zor durumda kalmamak açısından faydalı olacaktır.

Cardfinans Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Anlık paraya ihtiyaç duyulması durumunda Cardfinans kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar? Konusunda bilgi sahibi olanlar en hızlı şekilde işlem yapabilirler. Düşük tutarlardaki nakit ihtiyaçlarında, bankadan kredi çekmek yerine nakit avans kullanmak her zaman daha avantajlıdır.

 • Günün her saatinde kartları ile çekim yapabilen kullanıcılar, en az 6 ay taksit ile ödeme fırsatına sahiplerdir.
 • Nakit çekim işlemleri ATM’ler, şubeler ya da mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşir.
 • Finansbank müşterilerine özel anında kredi fırsatı da sunar.
 • Acil bir durum olması halinde anında kredi sayesinde tüketiciler tüm para problemlerine en kısa süre içerisinde çözüm bulabilirler.
 • Anında kredi talebinde bulunmak ya da taksitli nakit avans alabilmek adına bankanın kartını düzenli ödemekte fayda vardır.
 • Ödemelerini düzenli yapan, son ödeme tarihlerini geçirmeyen ve fazla borcu olmayan tüketiciler daha kolay bir şekilde işlem yapabilirler.

Cardfinans kredi kartı nakit çekim miktarı, tüketicilerin limitlerine göre değişiklik gösterir. Kart limitine ve borç miktarına bağlı olarak anında kart üzerinden çekim yapılabilir.

Nakit avans ya da anında kredi ile işlem yapmak isteyenlerin aylık ödemelerine dikkat etmeleri önemlidir. Çekilen nakit avans sayesinde Finansbank müşterileri para problemlerine en hızlı şekilde çözüm bulabilirler.

Cardfinans Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Cardfinans kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı alınan tutara göre değişiklik gösterir. Tüketiciler en az 6 en fazla ise 12 aya kadar taksit yaparak nakit ihtiyaçlarına en avantajlı şekilde çözüm getirebilirler.

Faiz oranı ise 2018 yılı için %1.84 olarak belirlenmiştir. Taksitli avans çekmek isteyenlerin kendilerine uygun bir ödeme planı oluşturabilmek adına müşteri hizmetleri ile görüşmeleri önemlidir. Taksit ödemeleri 30 günlük süre boyunca, mobil şube ya da ATM’ler üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşir.

Taksitli nakit avans alınması durumunda, çekilen tutarın üzerine belirli bir tutarda BSMV oranı da eklenir.

Alınabilecek tutar ise tüketicilerin günlük kredi kartı çekim limitleri ile sınırlıdır. İlk kez bir taksitli nakit avans alacakların öncelikle şube görevlileri ile görüşmeleri daha kolay işlem yapabilmelerine zemin hazırlar.

Cardfinans kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 12 aya kadar çıkabildiği için ödeme yapmak son derece kolaydır. Bütçelerini düşünen ve yüksek tutarlarda alışveriş yapmak isteyenler nakit avans imkanlarını değerlendirebilirler. Vade fazla olmasına rağmen düşük faiz oranları ile hizmet veren Finansbank, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Cardfinans Kredi Kartı Kapatma

Aylık asgari ödeme tutarını yatıramayanlar, Cardfinans kredi kartı nasıl kapatılır? İşlemleri konusunda bilgi almak isteyebilirler. Bu noktada kart sahiplerinin müşteri hizmetlerine başvuruda bulunmaları ya da şubelere dilekçe vermeleri gerekir.

 • Hesabın kapatılması durumunda tüketicilerin borcun tamamını ödemeleri zorunludur.
 • Kartın iptal edilmesi işlemleri sırasında öncelikle başvuru dilekçesi verilir. Daha sonrasında görevlileri tüketiciyi arayarak bilgilendirme sağlar.
 • Cardfinans kredi kartının iptali işlemi şubelere gitmeden müşteri hizmetleri sayesinde de kısa süre içerisinde tamamlanır.
 • Borçlarını ödeyemeyen ve banka ile problem yaşayan tüketicilerin kartlarını iptal ettirmeleri faydalarına olacaktır.

Kampanyaları, faiz oranları ve taksit seçenekleri düşünüldüğünde her ne kadar Cardfinans avantajlı bir alternatif olsa da tüketicilerin kontrollü harcamalar gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır.

Kart kapatma sürecinde ise kullanıcıların mağdur olmamak adına borçlarını ödemeleri ve tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekir. Kapatma işlemleri haftaiçi ortalama 5 ya da 7 iş günü içerisinde sonuçlanır.