Burganbank Mobil Bankacılık Uygulama İndir

Bireysel müşterilerin kredi ihtiyacını kısa süre içerisinde şubeye gitmelerine gerek kalmaksızın karşılamasıyla son dönemlerde bireysel müşteri portföyünde ciddi başarılara imza atan Burgan Bank, dijital hizmet kanallarına büyük önem vermekte ve minimum şubeyle maksimum müşteriye hizmet prensibini benimsemektedir.

Bu kapsamda dijital hizmet kanallarını birincil operasyonel faaliyet olarak benimseyen bir bankanın mobil bankacılık uygulamasını kullanmanın da ayrıcalık olduğunu belirtmek hata olmayacaktır. Her geçen gün yenilenen ve müşteri ihtiyaçlarını gidermek konusunda yeni başarılara imza atan Burganbank mobil bankacılık uygulama indirme ve kayıt olma işlemine değinmek yararlı olabilir.

Burgan Mobil Bankacılık Uygulaması Nasıl İndirilir

IOS veya Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Burgan Mobil bankacılık uygulamasını indirmek için App Store veya Google Play Store’a giriş yapıp Burgan Mobil yazmak gerekiyor. Burgan Bank geliştiricisi tarafından geliştirilen Burgan Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra hesabınıza giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burgan Mobil Bankacılık Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Burgan mobil bankacılık uygulaması kullanacak tüketiciler hesaplarına kullanıcı adı veya tc kimlik numarası ile şifresi yardımıyla giriş yapabilir. Bu bilgilerle birlikte giriş butonuna tıklandığında cep telefonuna iletilen tek seferlik SMS doğrulama kodunun da doğrulanması talep edilecektir. Bu doğrulamanın da yapılması sonrasında hesabınıza giriş yapıp, mobil bankacılık uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

burganbank mobil bankacilik avanrajlari
burganbank mobil bankacilik uygulamasi

Nasıl Burgan Mobil Kullanıcısı Olunur?

Eğer daha önce Burgan mobil bankacılık uygulamasını kullanmadıysanız internet bankacılığı uygulaması, çağrı merkezi veya en yakın Burgan Bank şubesinden kullanıcı tanımlamanızı yapabilirsiniz.

Kartım Var

Eğer Burgan Bank’a ait bir kartınız varsa mobil bankacılık uygulaması kullanabilmek için gerekli olan şifreyi almak adına öncelikle mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmalı, daha sonra Parola Oluştur / Unuttum butonuna tıklamalısınız. Açılacak ekranda kart seçeneğini seçin ve kartınıza ilişkin sorulan soruları doğru şekilde yanıtlayıp, cep telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu istenen kutuya yazın. Doğrulama kodunu girdikten sonra hesabınıza kayıtlı cep telefonu numaranıza bir SMS daha gelecek ve bu SMS’in içerisinde de hesabınıza giriş yapabileceğiniz kullanıcı koduyla şifre yer alacak.

Banka tarafından otomatik olarak oluşturulan bu şifreyle hesabınıza giriş yaptıktan sonra ilk iş olarak yenisiyle değiştirmeniz istenecek.

İşte bu adımda da kendi belirleyeceğiniz, hatırlanabilir ve kalıcı bir mobil bankacılık şifresi belirleyebileceksiniz.

Kartım Yok

Eğer Burgan Bank’a ait bir kart sahibi değilseniz mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparken karşınıza çıkan Parola Oluştur / Unuttum butonuna tıklayın. Açılan sayfada TC kimlik numarası seçeneğini seçin ve TC kimlik numarası, anne kızlık soyadının ilk iki harfi gibi çeşitli spesifik soruları yanıtlayın. Bu bilgileri girip devam butonuna basıldıktan sonra hesaba tanımlı cep telefonu numarasına bir SMS gönderilecek, bu SMS’in içerisinde de doğrulama kodu yer alacaktır. Doğrulama kodunu gerektiği şekilde doğruladıktan sonra banka tarafından bir SMS daha iletilecek ve bu SMS’in içerisinde de mobil bankacılık uygulamasını kullanmaya başlayabileceğiniz kullanıcı koduyla birlikte şifre yer alacaktır.

Banka tarafından otomatik olarak oluşturulan bu şifreyle hesabınıza giriş yaptığınızda, kalıcı ve yeni bir şifre belirlemeniz istenir. Banka tarafından gönderilen şifre sadece ilk girişinizi yapmanız amacıyladır ve tek kullanımlıktır.

Diğer banka Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Değiştirmek bilgilerini merak ediyorsanız https://internetbankaciligi.tv/yapi-kredi-internet-bankaciligi-sifre-degistirmek/ linki içerisinden kısa sürede bakabilirsiniz.

microsoft project 2019