Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank N Kolay Kredi sistemi, bankalarda tüketilen zamandan ve çabadan tasarruf etmek ve müşterilerin işini kolaylaştırmak amacı ile kurulmuş, müşterilerin çok daha çabuk kredi desteği alabilmesini hedefleyen interaktif bir sistemdir. Bankaların müşterilerden ekstra olarak talep ettiği birçok şeyden, müşterileri kurtaran Aktif Bank N Kolay Kredi, internet sitesine giriş yapılmasının ardından kısa bir formun doldurulması ve gerekli evrakların müşteri tarafından sisteme yollanması şeklinde ilerlemekte olup, 25000TL krediye kadar nakit ihtiyacının karşılanması hızlı bir şekilde desteklemektedir. Bankalar da saatlerce sıra beklemek, evraklara onlarca imza atmak, kredinin yanında kredi kartının da zorla dayatılması gibi müşteri açısından olumsuz süreçler artık ortadan kalkıyor. İnteraktif dünyanın getirdiği konforu artık kredi alırken de yaşamak mümkün ve N Kolay Kredi sistemi, müşterilerine hem başvuru işlemlerinin herkes tarafından gerçekleştirilebilecek kolaylığı sunması hem de hızlı sonuç ilkesini başarıyla yerine getirmesi ile interaktif dünyanın konforunu kredi sistemi olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

En Kolay Kredi N Kolay

Aktif Bank N Kolay Kredi sisteminde işlemler içinse, müşterilere ücretsiz olarak temin edilen N Kolay Banka Kart kullanılıyor. N Kolay Banka Kart ile müşteriler almış oldukları kredileri kolayca Türkiye’de bulunan bütün PTT şubelerinden tahsil edebilirler. Ayrıca bütün ATM’lerden de diledikleri takdir de paralarını çekebilirler. Bununla beraber Aktif Bank İnternet Şubesi ile diledikleri zaman paralarını ücretsiz bir şekilde transfer edebilirler. Bankacılığa dair ne varsa, artık N Kolay Kredi sisteminde.

Kredilerin ödenmesi ise kredi çekmek kadar kolay. N Kolay Bank Kredi ödemeleri, yine Türkiye geneli bütün PTT şubelerinden yapılabildiği gibi, Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden de yapılabilmektedir. ATM’lerden ödeme işlemi yapabilmek için kartsız işlemler menüsüne girip aktif bank işlemlerini seçmek ve daha sonra banka kart numarası yazarak ekrandaki bilgileri doldurmak yeterlidir.  N Kolay Banka Kredi’ye sahip olmaksa, genel olarak %1.99 faiz oranları ile işlem görmekte ve haricen yalnızca 10 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Artık dosya masrafı, zorunlu dev sigortalar, tüketicileri zorlayan ekstra ödemeler rafa kalkıyor. İnternet çağında bankacılıkta kendine N Kolay Kredi ile birinci sırada yer buluyor.

N Kolay Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

www.nkolaykredi.com.tr adresinden N Kolay Kredi başvuru sayfasına girilir. Burada çekilmek istenen kredi miktarı ve ödeme yapılacak ay sayısı belirlenir.

Belirlenmesi gereken ikinci husus müşteri profilidir.  N kolay kredi sisteminde 4 adet müşteri profili bulunmaktadır. Bunlar sırası ile  Aktif Bank Müşterisiyim, Passoling Banka Kartım Var, Ön Ödemeli Kartım Var, Yeni Müşteriyim, şeklinde ekranda çıkan profiller olacaktır. Kişi bu profillerden kendine uygun olana seçmelidir.

Ardından sistem gerekli adımları tek tek bildirerek kredi başvurusunu kişilere tamamlatmaktadır. Gerekecek evraklar, onaylar ve benzeri işlemler N Kolay Kredi sitesi tarafından, güvenli bir biçimde müşteriler adım adım yönlendirilerek yapılmaktadır.

Aktifbank N Kolay Kredi Başvurusu

İnternet sitesi yapısı olarak tamamen kullanıcının yüzünü güldüren oldukça kolay menülere ve bildirimlere sahip olan N Kolay Kredi’de işlem yapmak, herkes için oldukça mümkün. Parasal piyasaların vücut bulduğu internet sitelerine nazaran herkesin kullanabileceği bir kolaylıkta tasarlanan site, teknolojik uygulamalarla kullanıcılarını yormayarak da oldukça ön plana çıkıyor. Kredi almak isteyenlere ise kalan tek şey yalnızca sitenin adresine gidip sadece bir kaç tıklama ve bilgileri doldurarak ile kredi talebi işlemini tamamlamak…