Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri ve Kredi Kartı Kapatma

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess kredi kartı, anlık nakit ihtiyacı olan ya da harcamalarını taksitlendirmek isteyenler açısından birbirinden farklı fırsatlar sunuyor.

Gelir ve gider dengesini sağlamanın son derece zor olduğu günümüzde, Akbank tarafından hazırlanan kredi kartı, kullanıcıların memnun olması açısından avantajlıdır. Vatandaşlar, internet sitesinde bulunan Axess kredi kartı başvur linkine tıklayarak, işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirler.

Kredi kartı başvurusunun onaylanması adına kişisel bilgilerin eksiksiz bir şekilde aktarılması ve aylık belirli bir gelirin olması oldukça önemlidir.

Bankalar, Akbank resmi internet sitesi ve mobil üzerinden başvuru yapılması durumunda en kısa süre içerisinde kart, tüketiciye ulaştırılır.

Chip para fırsatlarının da olduğu kredi kartı sayesinde alışveriş yaparken puan kazanma imkanı bulunur.

Axess Kredi Kartı Aidatı

 Vatandaşlar bütçelerini korumak adına Axess kredi kartı aidatı ne kadar? Sorusunu yöneltebilirler. Bu tür kartların aidatları yıllık belirlendiği için takipte kalmak faydalı olacaktır.

 • Axess kart aidatı, gold, klasik, platinum ya da öğrenci olarak türüne göre değişiklik gösterir.
 • En ekonomik kartlardan bir tanesi olan Axess öğrenci ile birlikte ödenecek yıllık tutar 25 TL olarak belirlenmiştir.
 • Axess Platinum yıllık kart aidatı 136 TL’dir.
 • Axess Gold sahibi olmak isteyenler yıllık 122 TL kart aidatı ödemek zorundadırlar.
 • Axess klasik çıkaran vatandaşların ise ödemeleri gereken tutar 108 TL’dir.
 • Axess kredi kartı yıllık ücreti ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler, internet sitesi ya da müşteri temsilcilerinden yardım alabilirler.
 • Ana karta bağlı olarak ek kart alınması durumunda aidat ücretleri de yarı fiyatına düşmektedir.
 • Belirtilen tutarlar her yıl sadece bir kez tüketicinin hesabından düşülür.

Kredi kartı kullanmak isteyenlerin, aidat ve faizleri öğrenmeleri, daha bilinçli bir şekilde harcama yapabilmelerine yardımcı olur.

Öğrencilerin kredi kartı çıkarması durumunda ilk yıl aidat ücreti ödemelerine gerek yoktur. BSMV faizleri de kart aidatlarına eklenmiştir. Akbank her zaman kullanıcılarının memnuniyetini ön planda tuttuğundan dolayı, vatandaşların mağdur olmaması adına düşük kart aidat ücretleri sunar.

Bu sayede Axess kartlar ile hem alışveriş yapmak hem de harcamalar üzerinden puan kazanmak daha da avantajlı hale gelir.

Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

Axess kredi kartı borcunu öğrenme işlemleri, mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kredi kartlarını düzenli bir şekilde kullananlar ay sonunda borçlarını öğrenerek, süresi geçmeden ödeme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

 • Kredi kartı borcunun ödenmesi, kredi puanı ve banka ile problem yaşanmaması açısından önemlidir.
 • Borcun ödenmemesi durumunda günlük faiz işlenmekte ve vatandaşlar zor durumda kalmaktadır.
 • Kredi kartı borç ekstresi talimat veren vatandaşların mail adreslerine her ay düzenli bir şekilde gönderilir.
 • Asgari ödeme tutarı ya da dönem borcu üzerinden ödeme yapanlar, sorun yaşamadan kartlarını kullanmaya devam edebilirler.
 • 444 25 25 müşteri hizmetleri numarası da kredi kartı borçlarını öğrenmek isteyenlere hizmet verir.
 • Axess kredi kartının ekstresini sorgulama sürecinde deneyim kazanana kadar banka görevlilerinden yardım almakta fayda vardır.

Daha öncesinde kredi kartı kullanmayanlar, borç sorgulama aşamalarında acemilik yaşasalar bile kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirler.

Kredi kartı ekstresinin takip edilmesi, aylık harcamaların ya da taksitlerin takip edilmesi açısından da önemlidir. Böylelikle vatandaşlar bilinçli bir şekilde kart kullanarak harcamalarını kontrol altında tutabilirler.

Axess Kredi Kartı Mobil Uygulama

Pek çok bankanın mobil uygulama üzerinden hizmet vermeye başlaması ile birlikte Axess kredi kartı android uygulaması da tüketiciler tarafından kullanılabilir hale gelmiştir. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tablet kullananlar, borçlarını, aylık harcamaları ve ödenmesi gereken tutarı daha kolay bir şekilde takip edebilirler.

Axess mobil uygulaması sayesinde bankaya gitmeden kart ile ilgili merak edilen tüm sorulara yanıt bulmak son derece kolaydır. Tüketicilerin memnun olması adına mobil uygulama her geçen gün biraz daha pratik ve avantajlı hale getirilmektedir.

Aylık olarak mobil uygulama ile borçlarını kontrol edenler, günü geçmeden ödemelerini problemsiz bir şekilde yapabilirler.

Aynı şekilde android dışında ios işletim sistemine sahip cihazlarda da çalışan mobil uygulama sayesinde anlık kampanyalar ve indirimler konusunda da bilgi sahibi olmak son derece kolaydır. Axess kredi kartı ios uygulaması ile işlem yapabilmek adına müşteri numarası ve şifre yeterlidir.

Vatandaşların bilgilerinin korunması için şifrenin güvenli bir şekilde seçilmesinde fayda vardır. Aksi takdirde kart bilgileri üçüncü şahısların eline geçebilir.

Bu tür mobil uygulamalar sayesinde borç ödemek, farklı bir kredi kartı başvurusu yapmak ya da taksitli işlem gerçekleştirmek daha da pratik hale gelmiştir. Kartın yurt dışında ve internette kullanıma açılabilmesi adına da mobil uygulamalar oldukça avantajlıdır.

Böylelikle kredi kartı kullanmak ve fırsatlarından yararlanmak daha da pratik bir hale gelmektedir.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Axess kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 olarak belirlenmiştir. 7/24 bir şekilde hizmet veren müşteri hizmetleri sayesinde kart ile ilgili merak edilen tüm sorular kısa süre içerisinde yanıtlanabilir.

Kart aidatı, şifre işlemleri, borç sorgulama, kampanyalar, en yakın şubeler gibi birbirinden farklı konularda hizmet veren müşteri hizmetleri tüketicilerin memnuniyeti adına çalışır.

0 850 222 25 25 numaraları da yine aynı şekilde tüketicilerin borç ödeme işlemleri dışında tüm problemlerinin kısa süre içerisinde giderilmesi adına hizmet verir.

İlk kez kredi kartı kullanan, borcunu taksitlendirmek isteyen ya da hesap özeti ile ilgili bilgi almak isteyenler adına bu tür bir hizmet avantajlıdır. Akbank müşteri memnuniyetine önem verdiğinden dolayı personellerin tüketicilerini en iyi şekilde bilgilendirmesine dikkat eder.

Vatandaşlar oturdukları yerden kartları ile ilgili problemlerini çözümleyerek sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirler. Axess kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma hizmeti sayesinde, yardım almak son derece kolaydır.

Şubeye kadar gitmeden, zaman farkı olmaksızın temsilciler ile görüşen tüketiciler, bu sayede kartın tüm fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirebilirler.

Axess Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank Axess kredi kartı avantajları sayesinde tüketiciler harcamaları üzerinden cihp-para kazanarak daha çok alışveriş yapma fırsatı bulabilirler.

Tüm promosyonlar düzenli olarak aylık belirli bir şekilde güncellendiği için takipte kalmakta fayda vardır. Kredi kartları ile sürekli alışveriş yapmayı sevenler bu sayede imkanları en iyi şekilde değerlendirebilirler.

 • Axess ile otomatik ödeme talimatı verenler, 100 TL ve üzeri işlemlerinde aynı tutarda chip- para kazanma imkanına sahiplerdir.
 • 1 ve 31 Mayıs tarihleri arasında internetten alışveriş yapanlar yine aynı şekilde harcadıkları tutar kadar puan kazanma fırsatı elde ederler.
 • Online alışverişin yaygınlaştığı günümüzde böyle bir fırsat sayesinde tüketicilerde daha çok kart kullanmaya teşvik edilir.
 • Axess kredi kartı kampanyaları 2018 yılında değişiklik göstermek ile birlikte tamamen tüketicilerin memnuniyeti adına yenilenmektedir.
 • Özellikle üniversitelilerde Axess kart sayesinde birbirinden farklı internet sitesinde indirim kuponu kazanmaktadır.

Ulaşım konusunda da ayrıcalıklar sağlayan Axess kart, %5 indirim fırsatı sayesinde tüketicilerin yolculuklarını daha ekonomik bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olur.

Axess Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Axess kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Sorusunu yöneltenler, müşteri hizmetleri ile görüşerek işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirler. Kredi kartı kullanmayı seven ancak bir süre sonrasında gelir ve gider dengesini sağlayamayanlar, borçlarını ödemekte zorlanabilirler.

Bu noktada ise kartın taksitlendirilmesi, kredi puanının düşmemesi ve banka ile sorun yaşanmaması açısından önemlidir. Borcun en az 3 ay ve daha uzun süre taksitlendirilmesi durumunda ödemekte daha kolay hale gelmektedir.

Akbank müşterilerine borçlarını 72 aya kadar taksitlendirme imkanı sunar. Bankanın borç taksitlendirme işlemleri sırasında aylık akdi faiz oranı ise %1.7 olarak belirlenmiştir.

Bankanın internet sitesinde bulunan borç taksitlendirme menüsü sayesinde aylık ödenecek tutar, faiz oranları ve vade süresi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak son derece kolaydır. Borcu taksitlendirme işlemlerinde 444 25 25 numaraları günün her saatinde tüketicilere yardımcı olur.

Böyle bir süreçte kart kullanıma kapatılmakta ve tüm borç ödendikten sonra uygun görülmesi durumunda açılmaktadır.

Axess kredi kartı borç yapılandırma işlemleri sırasında düşük faizler üzerinden işlem gerçekleştirebilmek son derece önemlidir. En az 2 ay süre ile borçlarını taksitlendirebilen tüketiciler, ödemelerini mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirler. Taksitlendirme faiz oranları yıllık düzenli bir şekilde değişiklik gösterdiği için takipte kalmakta fayda vardır.

Axess Kredi Kartı Borç Erteleme

Aylık harcaması fazla olan ve ekonomik anlamda zor durumda kalmak istemeyenler, Axess kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Konusunda bilgi sahibi olarak fırsatları değerlendirebilirler. Borç erteleme işlemleri mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kredi kartları ile yüklü miktarda bir çekim yapanlar, borçlarını erteleyerek harcamalarını kontrol altında tutabilirler.

Erteleme işlemleri için şubeler dışında, müşteri hizmetlerinden de yardım alınabilir. Tüketicilerin Akbank’tan en fazla 3 ay erteleme talebinde bulunmalarına izin verilir. Erteleme taleplerinde ise faiz oranları en düşük %1.99 olarak belirlenmiştir.

Vade sayısına göre faiz oranı da yükselebilir. Borcu erteleme yapabilmek adına tüketicilerin en az 50 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapmaları zorunludur. Axess kredi kartı borç atlatma sayesinde kullanıcılar aylık olarak yüklü miktarlarda taksit ödeme derdinden kurtulabilirler.

Teknoloji, giyim, kozmetik gibi yapılan tüm alışverişler belirli faiz oranları ile kısa süre içerisinde ertelenebilir. Yaptıkları alışverişlerin taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlayanlar, Axess kart avantajlarını en iyi şekilde değerlendirebilirler. İnternet sitesinde bulunan örnek ödeme tablosu sayesinde tüketiciler borç atlatma ya da taksitli alışveriş konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Aylık harcaması fazla olan ve ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler, Axess kredi kartı limitini yükseltme fırsatı sayesinde daha çok alışveriş yapabilirler. Kartlarının borçlarını düzenli bir şekilde ödeyen ve kredi notu yüksek olan vatandaşlar, limit artırım talebinde bulunabilirler.

Limit artırım işlemleri şubeler, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden gerçekleştirebilirler. Tüketiciler, LIMIT, KARTIN SON 4 HANESİ, AYLIK GELİR, İSTENEN LİMİT tutarını aralarında boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4566’ya mesaj olarak gönderebilirler.

Başvurunun onaylanması durumunda tüketicilerin limiti en kısa süre içerisinde artar. Bu sayede kredi kartı ile daha fazla alışveriş yaparak ihtiyaçlar karşılanabilir. Axess kredi kartının limitini sms ile arttırma işlemi sırasında tüketicilerin aylık gelirlerini doğru bir şekilde belirtmelerinde fayda vardır.

Tüketiciler, kredi kartlarını sık kullanıyorlarsa eğer, düzenli limit arttırma talimatı verebilirler. Bu sayede kullanıcıların limitleri belirli olarak artar. Otomatik limit artırım işlemleri müşteri hizmetleri ile kısa sürede tamamlanır.

Kart kullanmayı ve fırsatlarını değerlendirmeyi sevenler limitlerini sürekli olarak güncelleyebilirler. Tüketicilerin aylık gelirlerinin üstünde limit kullanmamaları, borçlarını daha kolay bir şekilde ödeyebilmeleri ve sorun yaşanmaması açısından önemlidir.

Axess Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Axess kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar? Araştırmasında olanların, yıllık düzenli bir şekilde takip yapmalarında fayda vardır. 2018 yılı itibari ile bankanın nakit çekim faiz oranları, çekilen tutara göre değişiklik gösterir. İşlem ücreti ise 29,14 TL olarak belirlenmiştir.

 • Nakit çekim yapacakların çok fazla faiz ödememek adına düşük tutarlar almaları önemlidir.
 • Çekilen tutar, faizi ile birlikte geri ödenmediğinde banka ile problemler yaşanabilir.
 • Axess kredi kartı üzerinden en az 1 gün süre ile nakit çekim yapılabilir. En fazla çekilebilecek gün sayısı ise 40 olarak belirlenmiştir.
 • Banka tüketicilerine yurt dışında da nakit çekim yapma fırsatı sunduğundan dolayı, anlık para problemleri en kısa süre içerisinde çözümlenebilir.
 • Axess kredi kartı nakit çekim miktarı en az 500 TL ve üzeri olabilir.
 • Tüketiciler kart limitleri kadar nakit avans alma hakkına sahiplerdir.
 • Tutar arttıkça faiz oranı da çoğalacağından dolayı, tüketicilerin gelirlerine göre hareket etmelerinde fayda vardır.
 • 40 gün süre ile nakit çekim yapanlar, ortalama 14,72TL faiz ödemek zorundadırlar.
 • Nakit avans işlemleri şubeler, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilir.

Kredi kartı ve fırsatları konusunda bilgi sahibi olmayanlar, müşteri numaralarından günün her saatinde yardım alabilirler.

Axess Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Anlık paraya ihtiyacı olanlar, Axess kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranları konusunda bilgi edinerek işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirebilirler. Tüketicilerin Axess kartları ise 12 aya kadar taksitli avans almalarına izin verilir.

Aylık net faiz oranı ise %1.84 olarak belirlenmiştir. En az 2 en fazla ise 12 ay taksitli nakit çekim yapanlar, anlık para problemlerini giderek giderlerini kontrol altına alabilirler.

Axess kredi kartı nakit çekim miktarı en düşük 20 TL olarak belirlenmiştir. Kart sahiplerinin kredi puanları doğrultusunda ve limite göre en fazla 15 bin TL almalarına izin verilir. Nakit avansın taksitlendirilmesi, ödemenin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesi açısından önemlidir.

Mobil uygulamada bulunan “başvuru ve nakit ihtiyaçlarım” menüsü sayesinde taksitli avans başvurusu yapmak son derece kolaydır.

Axess Kredi Kartı Kapatma

Axess kredi kartı nasıl kapatılır? Sorusunu yöneltenlerin, müşteri hizmetleri ile görüşmeleri yeterlidir. Kartın problemsiz bir şekilde kullanıma kapatılabilmesi adına borcun ödenmesi gerekir.

akbank kredi karti
 • Kapatma işlemleri şubelerdeki görevliler tarafından da kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.
 • 0 850 222 25 25 ya da 444 25 25 numaraları üzerinden tüketiciler günün her saatinde kartlarını kapatma başvurusunda bulunabilirler.
 • Başvurular ise birkaç gün içerisinde sonuçlanır ve kart kullanılamaz hale gelir.
 • Axess kredi kartının iptali işlemi sırasında tüm borcun bittiğinden emin olmak, daha sonrasında banka ile problem yaşanmaması açısından önemlidir.
 • Şubeler aracılığı ile kartlarını kapatmak isteyenlerin dilekçe vermeleri yeterlidir.
 • Dilekçe veren tüketiciler kısa bir süre sonrasında görevliler tarafından aranmakta ve kart iptalleri de tamamlanmaktadır.

Borçlarını ödemekte zorlanan, aylık gelir ve gider dengesi sağlayamayan vatandaşların kartlarını kapatmaları faydalarına olacaktır.

Her ne kadar Axess, kullanıcılarına birbirinden farklı fırsatlar sunuyor olsa da kredi kartlarını kontrollü bir şekilde harcamak son derece önemlidir. Aksi takdirde borcu ödeme konusunda problem yaşanabilir.