Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2017

Bugün ki haberimizde sizlerle birlikte aidatsız kredi kartı veren bankalar ile alakalı olarak bilgiler sunacak ve fikir sahibi olacağız. Bildiğimiz gibi kredi kartı kullanırken sizden 6 ayda bir ya da yıllık olarak kredi kartı kullanım aidatı kesilir ki bu durum zaman içerisinde çok ciddi anlamda sıkıntı yaratmaktadır. Hal böyle olunca bizlerde sizler için aidatsız kredi kartlarını inceleme yoluna gidiyoruz.

İnternet bankacılığı kavramının kısa zaman içerisinde çok ciddi şekilde ön plana çıkması ile birlikte aidatsız kredi kartlarına karşı insanların çok daha ilgili oldukları rakamsal olarak da kanıtlanmıştır. Şimdi kredi kartları ile alakalı olarak merak edilen soruları yanıtlayacak ve fikir sahibi olacağız.

1.1 Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Aidatsız kredi kartı, adından da anlayabileceğiniz üzere sizden herhangi bir kullanım bedeli kesilmeksizin masrafsız kredi kartı türlerine verdiğimiz isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Zaman içerisinde şubesiz internet bankacılığı kavramının ortaya çıkması ile birlikte bu anlamda çok büyük aşamalar kaydedildi ve bankalar, kredi kartlarından aldıkları ücretlerden de feragat ederek doğrudan müşteri yükselişini hedef aldı. Aidatsız kredi kartları da bu nedenle önemli hale geldi.

1.2 Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aidatsız kredi kartı başvurularınızı dilerseniz internet şubesi, dilerseniz mobil bankacılık ve dilerseniz şubelerden olacak şekilde başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle aidatsız kredi kartı veren bankaların müşteri hizmetleri ile de görüşerek kredi kartının avantajları ve kullanım detayları ile alakalı olarak bilgi sahibi olmanız son derece önemlidir.

1.3 Aidatsız Kredi Kartlarının Avantajları

Aidatsız kredi kartlarında 6 ayda bir ya da yıllık olarak bankaların sizden tahsil etmiş olduğu hizmet tutarından muaf olursunuz. Bankalar, özellikle son dönemde yapılan güncellemeler ile birlikte kredi kartı kullanım bedeli değerlerini çok ciddi anlamda arttırdı ve bu neden dolayısı ile aidatsız kredi kartlarına rağbet ciddi anlamda arttı. Aynı zamanda bu kredi kartları, popüler bankalardan alındığında çeşitli avantajları da sizlere sunuyor.

1.4 Aidatsız Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?

Aidatsız bir şekilde kredi kartı almak için herhangi bir şart söz konusu değildir. Yazımızın sonunda vereceğimiz banka ve kredi kartı türlerinden herhangi birisine dilerseniz internet üzerinden dilerseniz şubeden ya da mobil bankacılık üzerinden başvurabilirsiniz. Tabi ki bankanın kredi kartı müşteri olma şartlarını taşıyor olmanız gerekmektedir. Nedir bu şartlar?

  1. Kredi notunuzun ideal düzeyde olması
  2. Banka ayırmaksızın daha önce borç ödeme sorunu yaşamamış olmanız
  3. Çok fazla kredi kartına sahip olmamanız
  4. O bankanın daha önceden müşterisi olmanız büyük avantaj sağlayacaktır.

1.5 Aidatsız Kredi Kartlarında Taksit İmkanı Mevcut Mu?

Bu durum bankasına ve kredi kartı türüne göre değişiklik gösteren bir unsurdur ancak her ne olursa olsun popüler bankalar, bu anlamda aidatsız kredi kartlarına da taksit ile alışveriş yapma ya da nakit avans gibi seçenekleri kullanabilme imkanı tanımıştır.

2.1 Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kredi Kartı Türleri

Bu anlamda zaman içerisinde bankaların özellikle çok daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına hazırlamış oldukları çeşitli kredi kartı modelleri mevcuttur. Bu kredi kartları avantajlar sağladığı gibi aynı zamanda müşteriden aidat tahsil etmeyen kredi kartlarıdır. Bilhassa yeni çıkan bankalar bu anlamda son derece somut adımlar attı diyebiliriz. Şimdi bankaların bu anlamda vermiş oldukları kredi kartlarını inceleyecek olursak;

Yapı Kredi World Eko Kredi Kartı: Taksitli alışveriş, nakit avans ya da bu gibi diğer tüm avantajları sizlere sunan bu kredi kartında aidat ödemek sizin dilediğiniz süre boyunca güvenli şekilde kullanabilme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda kredi kartında temassız alışveriş özelliği mevcut olarak size ulaşır.

Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı: Odeabank firmasının resmi kredi kartıdır ve nakit avans, taksitli nakit avans, taksitli alışveriş gibi tüm imkanları sizlere sunar. Yıllık kart ücreti ödemeksizin dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Garanti Flexi Bonus Kredi Kartı: Garanti Bankası’nın en çok rağbet gören kredi kartı modelidir. Nakit avans, taksitli nakit avans ve taksitli alışveriş imkanlarını sizlere sunduğu gibi aynı zamanda yıllık kart ücretinden muaf kredi kartı türleri arasındadır. Bonus özelliklerine sahip bir kredi kartı olduğundan tüm Bonus imkanlarından yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı: Bu kredi kartımızda da tüm taksitli alışveriş ve nakit avans özelliklerini kullanarak yıllık kart aidatından muaf olabilme şansına sahip olabilirsiniz. Kredi kartında sadece bir kereye mahsus 15 TL’lik kart baskı ücreti ödersiniz. Aynı zamanda puan özellikli bir kredi kartı türüdür.

Akbank Free Kredi Kartı: Yine aidatsız ve tüm imkanları sizlere sorunsuz şekilde sunan kredi kartlarından birisidir. Akbank’ın sunduğu borç transferi hizmetlerinden de bu kredi kartı sahipleri sorunsuz bir şekilde yararlanabilmektedir.

HSBC Konsept Kredi Kartı: Advantage puan sistemi özelliklerinin tamamını barındıran bu kredi kartında nakit avans imkanlarından faydalandığınız gibi aynı zamanda yıllık kart aidatlarından muaf tutulursunuz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı: Bu kredi kartını kullanan müşteriler, uçuş puan kazanarak hem puan biriktirir hem de herhangi bir yıllık kredi kartı ücreti ödemeden tüm kredi kartı özelliklerinden sorunsuz şekilde faydalanabilir.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı: İş Bankası tarafından sağlanmakta olan Maximum kredi kartlarının tamamında kart aidatı mevcut değildir ve sorunsuz bir şekilde tüm üye iş yerlerinden alışveriş yaparak puan biriktirebilirsiniz.

Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar 2017

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017

Şubesiz İnternetten Kredi Veren Bankalar 2017